Autokross: Uz Franciju četri latvieši!

Viesturs Saukāns  15.11.2010 22:42 0

  Autokross, Ziņas

Šajā nedēļas nogalē Francijā, Sentiņī de Vēras trasē notiks Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms. Patīkami, ka šosezon jau startējušajiem Mārim Līcim un Jānim Bokam beidzot pievienosies arī ilgi gaidītie brāļi Juris un Andris Kuļikovski.
Līdz ar to katrā bagiju klasē pa diviem Latvijas sportistiem – D-3A startēs abi 2009. gada labākie Baltijas kausa braucēji Andris Kuļikovskis un Māris Līcis, bet Jānis Boks un Juris Kuļikovskis spēkosies D-3 klasē.
Kuļikovski pirms došanās ceļā sakārtojuši formalitātes Latvijas Automobiļu federācijā un, lai arī darāmā pirms izbraukšanas joprojām daudz, viss tiek darīts, lai sportisti tiktu uz starta. Šobrīd lielāka pārliecība ir par Jura D-3 mašīnas gatavību, bet Andra D-3A bagijam vēl jānovērš pēdējās nianses.
Jāpiebilst, ka brāļiem, kuriem ir liela pieredze Latvijas un Baltijas krosa mērogā ir minimāla pieredze Eiropā – Juris Kuļikovskis aizvadījis divas Eiropas čempionāta sacīkstes – 2008. un 2009. gadā Mūsā. Andrim Francijā paredzēta debija Eiropas čempionātā.

Dalies ar šo ziņu