Autokross: Uz Zēlovu tikai Māris Līcis

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.05.2011
10:15

Uzreiz pēc Mūsas posma Eiropas autokrosa čempionāts turpinās Zēlovas trasē Vācijā. Uz šīs nedēļas nogales sacīksti dosies Māris Līcis, kurš, lai gan remontdarbi pēc sarežģītā Latvijas posma vēl turpinās, ir apņēmības pilns ar savu komandu nonākt Vācijā. Sākotnējos pieteikumus atsaukuši brāļi Juris un Andris Kuļikovskis, bet Jānis Boks jau sākotnēji plānoja izlaist abus nākamos posmus Vācijā. Sezonas otrajā pusē latviešu starti čempionātā varētu kļūt nopietnāki, jo gan Līcis, gan Kuļikovski, gan Boks plāno aizvadīt lielāko daļu atlikušo posmu.

Māris Līcis skaidro: „Joprojām skrūvējam, strādājam jau kuru nakti, arī naktī uz ceturtdienu pagulējām tikai trīs stundas. Taču neplānoju situāciju, ka mums vajadzētu sūtīt atteikumu Vācijas posmam!”

Juris Kuļikovskis saka, ka Mūsas posms izrādījās par sarežģītu, lai jau šonedēļ mestos nākamajā posmā: „Atsaucām dalību Zēlovā, jo situācija ir pārāk sarežģīta, lai vienkārši brauktu uz nākamo sacīksti. Bauskā iedvesām dzīvību Andra mašīnai, lai viņš var veikt savus braucienus. Taču tagad būs jāpastrādā cītīgāk ar abiem bagijiem. Tas gan neatceļ mūsu tālākos plānus – paredzēts apmeklēt visus posmus pēc Zēlovas: Mačenbergu, Novapaku, Pržerovu un Njiradu. Vēl vērtēsim, ko darīt ar Francijas un Itālijas posmiem.”

Jānis Boks jau sākotnēji plānoja izlaist gan Zēlovas, gan Mačenbergas posmus: „Jāvelta laiks biznesam, kā arī, jau tradicionāli nepametam Latviju uz Līgo svētkiem. Lielā mērā šādu plānu izvēlējāmies, jo šogad nav uzdevums sasniegt ko īpašu kopvērtējumā, turklāt abas vācu trases nevieš lielu vēlēšanos apmeklēt. Tā kā startējam brīvā režīmā, tad izvēlamies nebraukt uz trasēm, kuras nesagādā sportisko gandarījumu. Uz pārējiem nākamajiem posmiem gan plānojam doties gatavi cīņām.”

Nav paredzēts, ka kādā no nākamajiem posmiem varētu startēt kāds no Latvijas salonauto braucējiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv