Autokross: Uzmanību! Informācija no Mūsas organizatoriem

Viesturs Saukāns  22.08.2013 15:46 4

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Sporta kompleksa Mūsa viens no līderiem Elvijs Maišelis ziņo par situāciju ar pieteikšanos sacensībām. Parkā vietas aizņemtas, taču dzīve ar to nebeidzas.

„Pašlaik oficiāli visas 100 vietas dalībnieku parkā ir aizņemtas, taču zinu, ka sportisti vēl pieteiksies un to vajag darīt. Bažu par vietām dalībnieku parkā nav – atradīsies vietiņa visiem! Protams, aicinu, kad visi būsi trasē, kārtot savu saimniecību, rēķinoties ar kopējo nepieciešamību saspiesties, lai visiem ērtāk.”

Sportisti, kuri vēl nav pieteikušies, to var izdarīt, aizpildot pieteikuma veidlapu vai nu autokrosam, vai nu folkreisam, sūtot uz norādītajām adresēm.

Organizators arī vērš sportistu uzmanību, ka pa ceļam no Rīgas virziena uz Bausku ir ievērojami ceļa remonti, kas paņem papildu laiku, arī pašā Bauskā ielas tiek remontētas. Tas nozīmē, ka sportistiem jāierēķina papildu laiks ceļam uz trasi. Tāpat jāatzīmē, ka sportistu vairuma tendence uz trasi ierasties pēdējās reģistrācijas minūtēs rada sastrēgumu pie iebraukšanas Mūsas trasē un nevajadzīgu neapmierinātību, līdz ar to labāks noskaņojums būs tam, kurš trasē ieradīsies ar labu laika rezervi. Dalībnieku parks iebraukšanai tiks atvērts piektdien, 6. septembrī no pl.19:00. Sportists saņems personu aproces (1+3 komandas biedri), kā arī automašīnu caurlaides (1+1). Papildu aproces varēs iegādāties sacensību norises vietā. Ar sportistiem izsniegtajām aprocēm varēs atrasties visās tribīnēs (izņemot VIP). Sportistiem katram tiks izsūtīta arī informācija uz pieteikumā norādīto e-pastu par citām niansēm.

Folkreisa dalībniekiem atgādinām, ka sacīkste norisināsies par rallijkrosa trasi, kā jūlijā NEZ posma laikā. Autokrosam, protams, klasiskā krosa trase.

Ceturtdienas pēcpusdienā pieteikumu skaits iespaidīgs – autokrosā 72, folkreisā – 33 pieteikumi. Pieteikumu termiņš – 1. septembris.