Autokross: Uzmanību! Informācija no Mūsas organizatoriem

Viesturs Saukāns  22.08.2013 15:46 4

Sporta kompleksa Mūsa viens no līderiem Elvijs Maišelis ziņo par situāciju ar pieteikšanos sacensībām. Parkā vietas aizņemtas, taču dzīve ar to nebeidzas.

„Pašlaik oficiāli visas 100 vietas dalībnieku parkā ir aizņemtas, taču zinu, ka sportisti vēl pieteiksies un to vajag darīt. Bažu par vietām dalībnieku parkā nav – atradīsies vietiņa visiem! Protams, aicinu, kad visi būsi trasē, kārtot savu saimniecību, rēķinoties ar kopējo nepieciešamību saspiesties, lai visiem ērtāk.”

Sportisti, kuri vēl nav pieteikušies, to var izdarīt, aizpildot pieteikuma veidlapu vai nu autokrosam, vai nu folkreisam, sūtot uz norādītajām adresēm.

Organizators arī vērš sportistu uzmanību, ka pa ceļam no Rīgas virziena uz Bausku ir ievērojami ceļa remonti, kas paņem papildu laiku, arī pašā Bauskā ielas tiek remontētas. Tas nozīmē, ka sportistiem jāierēķina papildu laiks ceļam uz trasi. Tāpat jāatzīmē, ka sportistu vairuma tendence uz trasi ierasties pēdējās reģistrācijas minūtēs rada sastrēgumu pie iebraukšanas Mūsas trasē un nevajadzīgu neapmierinātību, līdz ar to labāks noskaņojums būs tam, kurš trasē ieradīsies ar labu laika rezervi. Dalībnieku parks iebraukšanai tiks atvērts piektdien, 6. septembrī no pl.19:00. Sportists saņems personu aproces (1+3 komandas biedri), kā arī automašīnu caurlaides (1+1). Papildu aproces varēs iegādāties sacensību norises vietā. Ar sportistiem izsniegtajām aprocēm varēs atrasties visās tribīnēs (izņemot VIP). Sportistiem katram tiks izsūtīta arī informācija uz pieteikumā norādīto e-pastu par citām niansēm.

Folkreisa dalībniekiem atgādinām, ka sacīkste norisināsies par rallijkrosa trasi, kā jūlijā NEZ posma laikā. Autokrosam, protams, klasiskā krosa trase.

Ceturtdienas pēcpusdienā pieteikumu skaits iespaidīgs – autokrosā 72, folkreisā – 33 pieteikumi. Pieteikumu termiņš – 1. septembris.

 • volners

  LAsu un brīnos!!!!!(pozitīvi)…Varbūt ne pilnībā,bet minimāla atbilde no orga puses NEZ sakarā uzdotajā jautājumā par dalībieku iespējām tikt tribīnēs :yes: :yes: :yes: (cerams.ka tikš’apskatīt’s tuvplān’)!!!!+prieks,par dalībniek’pulk’!!!!Visiem iesak’braukt skatīt s sacīkst’!!!!!! :yes: :yes: :yes:

 • no malas

  viestur,un cik grupas bus pie 34 dalibniekiem 4,vai 5?? ?:-)

  • 34 vēl nav galīgais skaitlis, cik zinu. Ja paliek 34, tad ne vairāk par 4 grupām. Īsāk sakot, grupas lieluma maksimums ir 10 mašīnas, kā to paredz nolikums.

 • no malas

  un pie cik dalibniekiem tad bus piektaa grupa :-)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA