Autokross: Uzmanību! Krosā tikai riepas BEZ radzēm!

Viesturs Saukāns  14.01.2014 12:48 13

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Sestdien LAF Krosa komisijas kausa izcīņas posmā Upesciemā autokrosa braucēji varēs izmantot tikai bezradžu riepas. Tiesa, dažs aptaujātais krosa klases dalībnieks jau sākotnēji sprieda, ka trase bez ledus un sniega radžu riepām būtu pārāk postoša.

Šodien LAF Krosa komisijas pārstāvji apmeklēja Garkalnes autotrasi un konstatēja, ka trasē viss ir pienācīgi sagatavots sestdienas cīņām, cik nu to šobrīd ļauj laika apstākļi. Jānis Kozlovskis, kurš būs arī sacensību galvenais tiesnesis, sacīja: „Trasē ir labi pastrādāts, pacirsti krūmi, izmainīts Džokera aplis, viss kārtībā. Protams, trasei jānocietinās un jāsasalst, folkreisam trase būs lieliska, ja pēkšņi nemainīsies laika apstākļi. Tomēr autokrosa klasei jāatsakās no radzēm – pirmkārt, tas ir bīstami lielo ātrumu un lidojošo radžu dēļ, otrkārt, nav nekādas jēgas iznīcināt radžu riepas uz melnas zemes. Tāpēc sestdien cīņa bez radzēm, kas nemazinās sacīkstes atraktivitāti.”

Ļoti iespējams, ka šis lēmums var palielināt autokrosa klases dalībnieku skaitu, jo vairāku potenciālo dalībnieku galvenā problēma ir radžu riepu trūkums krājumos. Pieteikumu termiņš – trešdiena. Otrdienas pusdienlaikā folkreisā 26 pieteikumi, krosā – trīs, bet abos vērtējumos iespējami papildinājumi.

13 responses to “Autokross: Uzmanību! Krosā tikai riepas BEZ radzēm!”

 1. Ermīns says:

  Prieks, ka visi ir sarosījušies!

  P.S zinu, ka būs vēl viens – ĻOTI PIEREDZĒJIS BRAUCĒJS – VIENS NO MŪSU ČEMPIONIEM… ;)

 2. [Ex] says:

  Baarinjsh vai? :)

 3. labs ne says:

  nee nee folkreisaa nav bijis chempis bet Latvijaa un aarpus taas ir dzirdeets uzvaards :)

 4. [Ex] says:

  A moshka Nikels? :)

 5. labs ne says:

  arii nee :)

 6. Ermīns says:

  Skaties tālāk… :) NEZ čempions…

 7. labs ne says:

  kavita laikam shauj meerkjii :-D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru