Autokross: ATJAUNOTS: Mūsas pieteikšanās! (UPDATE: Musa entries, English)

Viesturs Saukāns  28.08.2012 17:00 18

Tā kā 8.-9. septembra Mūsas posma rīkotāji ir patīkami šokēti par lielo pieteikumu skaitu, paredzamas izmaiņas pieteikumu sistēmā atlikušajās pieteikšanās dienās. Sportistiem, kuri ir atrodami pieteikumu sarakstos (skatīt zemāk), vairs nav jāveic nekādas ar pieteikšanos saistītas procedūras (vienīgi jāatsauc pieteikums, ja netiek plānots startēt). Pārējiem vēl šis tas darāms.

Tātad, zemāk sarakstos redzami autokrosa klašu un folkreisa pieteikumi. Sportistiem, kuri plāno startēt sacensībās, taču sevi sarakstos neatrod, steidzami jāveic pieteikšanās procedūra. Autokrosa klašu dalībnieki kontaktējas, rakstot e-pastu musa@musa.lv, folkreisa braucējiem tradicionālā pieteikuma veidlapu sūtīšana uz viesturs.saukans@laf.lv.

Tiem sportistiem, kuri rezervējuši vietu Mūsas trases parkā un nonākuši pieteikumu sarakstos, taču neplāno startēt, obligāti jāatsauc dalība. Jo tuvāk patiesībai būs dalībnieku saraksts, jo precizāk organizatori varēs sagatvoties 8.-9. septembra sacīkstei.

***

News updated: If the driver is on the Musa (September 8-9) Entry List (see below), he/she has done everything OK, no need to re-send any entry forms. If driver wants to start, but is not included in the list, he/she must contact Sport Complex Musa for entry information.

If the driver is on the Entry List, but will not start in the event, he/she must officially cancel the entry, using musa@musa.lv e-mail.

Autokrosa pieteikumi/Entry List

Folkreisa pieteikumi

 • Es arī no Kalētiem

  musa.lv arī var reģistrēties,ne?

 • Izskataas, ka padoks pilns, bet liekas, ka veel sameeraa liela dalja sportistu, kuriem liekas, ka vajadzeetu starteet nemaz nevarees sev rezerveet vietu, jo to vnk vairaak nav… buus kaut kaadas papildus vietas veel?

 • Ātrums.

  Būsim draudzīgi un gaidīsim auetokrosa svētkus bauskā! :)

 • 56

  Nekas ,visi saspiedīsies draudzīgi un viss būs štokos :yes:

 • Re kaa mees ar braali smuki saspiedaamies :)

 • Kristaps VAZ #8

  Diržininkas S2000 klasē? :?

  • Kas interesanti – jā, lūdzu pat Mūsiešiem uzzvanīt pārbaudīt, jo nelikās pareizi. Bet sanāk, ka jā.

 • Sandels

  a kā šobrīd ar vietām dalībnieku parkā? Tālāka rezervācija apstājas? Ja piešķirs papildu vietas, tad no pieteikumiem kkāda rinda vēl darbojas?

  • Informācija no trases visiem braukt gribētājiem. Vietas pietiks visiem. Mūsas kompleksā ir pietiekoši daudz laukumu, lai izvietotu visus braucējus. Ar vietu izvietojumu šobrīd arī nodarbojamies. Lūgums visiem, kuri vēl vēlas piedalities sacensībās, aizpildīt pieteikuma veidlapu un nosūtīt Mūsai. Neskaidrību gadījumā, lūdzu zvaniet vai rakstiet uz musa@musa.lv.
   P.S.1- pieteikušies pavisam visās klasēs 121 sportists. Sarakstu varat redzēt Viestura sarakstā vai arī musa.lv 4.septembrī kuru publicēsim pēc pietiekumu laika beigām. Ja jums ir zināms kāds sportists, kurš kartejo reizi pieteicies taču sacensibās nepiedalisies, lūdzu pazinojiet, jo katra vieta parkā mums ir svariga.
   P.S.2- ludzu mīļie labie funkcionari, pārbaudiet vai pie jums nav kāds pieteikums aizķeries…nejauši. Turpmāk lugums sportistiem, pieteikumus sutīt uz musa. lv aizpildot pieteikuma formu kura atrodama sadaļā Reģistrācija Dalībnieku parkā, kas arī ir gan registrācija parkā gan pieteikuma forma. Ja parks ir pilns, mēs ieliekam papildus Pieteikuma formu un meklējam iespējas nodrošināt sportistus ar rezerves vietām. Jusu pieteikuma veidlapu kopijas mēs paši nosūtīsim Viesturam, Intai, Maijai, Gunāram…
   P.S.3- lūgums visiem, kuri nav iekļuvuši 87 laimīgo parkā registrēto sportistu sarakstā, ņemt lidzi papildus ģeneratorus…diemžēl. Ir taču visiem zināma patiesiba, kas pirmais brauc tas pirmais maļ…mūsu gadījumā, kas pirmais rezervē, tas dzivo ar glanci..joks.
   P.S.4- vakar papētijumu Musas vēsturi, kopš PSRS laikiem, tik liels skaits dalibnieku vēl nav piedalijies vienās sacensibās Musā, tā teikt: kross ir miris, lai dzīvo KROSS !!!
   P.S.5- PALDIES visiem kuri izturas ar sapratni un dala divas vietas uz trim braucējiem, kuri savlaicīgi atsauc savus pieteikumus tikai pieteikumu vai reģistrācijas pēc, visiem tiem, kuri- savlaicigi ieradisies uz sacensībām, savlaicīgi reģistrēsies ,savlaicīgi izbrauks uz starta laukumu un…netaisīs skābus ģīmjus….
   Nobeigumā- veiksmi jums visiem, skaistus un panākumiem bagātus finisus, mieru mājās un prieciegu prāt”. Rakstiet zvaniet..atbildesim uz visiem jautājumiem un gaidiet pec 3.09. papildus informaciju.

 • Fans

  Tā! Formalitātes praktiski sakārtotas, skrūvējam un gaidām gonku!
  :nerd: :nerd:

 • volners

  Godavārds BEZ uzbraucieniem Maišeļa k-gam.Tikai jautājums,kas atmodās,gulēja jau kopš EČ.
  Un ja var-foršu saprotamu atbildi.
  Pasākumos,kas ilgst divas dienas-EČ.BČ-kapēc nav iespējas iegādāties vienu biļeti uz abām dienām (ar domu-summāri kaut pa latu lētāku nekā,ja pirktu atsevišķi)?

  GUDRIE-NAV sāpe par LATU-ir jautājums-a kapēc tā NAV?Pie tam jautājums tieši orgam,kurš zin labāk,nekā tie,kuri nojauš!
  Paldies!

  P.S.dalībnieku daudzums UZRUNĀ vairāk nekā pārliecinoši!!!! :yes: :yes:

  • HarryVanLee

   Es ar` par to pašu-pasākums viens,bet biļetes jāpērk divas- katra savai dienai-kaut kā stulbi sanāk… Nu varētu tā kā rallija pasākumiem- skatītaja karte un miers,bet nē- divas biļetes vienam pasākumam…

  • 56

   Ja runa tev nav par latu,kāpēc zem tava nika,vienmēr figurē teksti ar un par naudu???

   P.S

   Cool off man…..

   • volners

    NEslēpjos zem nikiem.
    Nenoliedzu ESMU tā darījis(čīkstējis) un tieši tapēc,ka ir cilvēki, kas izlasa vienu un pēc tam TIKAI to dzird/izlasa-IZCEĻU-ka tad daru tā,vai šitā.
    Te prosta jautājums/ieteikums.UZ ko manuprāt smuki atbildēja-ir darīts-rezultāta NAV.Un paskaidroja pat kapēc nav rezultāta.Saprotams (man)arī,kapēc tas netiek popularizēts!
    Tā bez ironijas- ar šādu dalībnieku kvorumu(starpcitu arī uz EČ bija līdzīgi) ceru savākt pilnu mašīnu ar personīgu uzrunāšanu, lai draugiem prieks par ideāli pavadītu dienu!!!

 • volner…nesapratu to sadaļu tavā tekstā- kas atmodās guleja kopš EČ..?
  Dalībnieku daudzums nu nekādi neuzrunā pārliecinoši, esam jau mēģinājusi tādu servisu piedāvat. Biļetes nopirktās var saskaitīt uz pirkstiem, jo:
  1. skatitāji divas dienas uz Mūsu nebrauc jo Mūsa atrodas tālu un sestdien ir tikai viena kvalifikacija,un, ta pati ir vakarā..
  2. divu dienu biļetes pērk sportisti saviem atbalstītājiem, draugiem, sponsoriem, kas viņiem arī tiek nodrošināts par pus cenu uz abām dienām.
  3. Mūsā nav viena veida ieejas biļetes, bet gan vietu sadalījums ir pa sektoriem/tribīnēm un katram ir sava cena. Tribīnēs ietu skaits ir ierobežots, tāpēc biļete ir vienīgā iespēja, kā regulet skatītaju daudzumu, savlaicīgi pārtraucot tirgot biļetes uz vienu vai otru tribīni (Sporta, A, C, vai D. B tribīne ir kopā ar ieejas biļeti). Neaizmirsti ka vēl ir bērni ar/bez vecakiem, invalidi, pensionāri.
  4. Divu dienu biļetes ir sportistiem. Sporta tribīnē sedvietu saits 300…matemātiski- ja piedalās sacensībās 100 sportistu, tiek izdalīts brīvbiļešu skaits katram sportistam
  3 (1 sportistam, 2 mehaniķiem).Pārējiem gribētājiem sportisti nopērk par pus cenu uz abām dienām un viņi sacensību laikā atrodas kur vien vēlas.
  Divu dienu brīvbiļetes biļetes/ielūgumi (vidēji uz vienām sacensībām) tiek izdalītas 750- tie ir dažādi konkursi (TV, radio, prese), invalīdi ar kustību traucējumiem, sponsoru atbalstītāju darbinīekiem, ģimenes locekļiem, Mūsas tuvākajiem kaimiņiem, darbinieku ģimenes locekļiem untt.
  P.S. rallijā mainās skatīšanās vieta..pļava, laukums, ceļš…Mūsā mainās diena.
  Citās trasēs LV biļetēm ir viena cena, mums ir dažādas…
  P.S. paprasi sev pazīstamam sportistam lai tev nopērk biļeti par pus cenu…kur ir problema? Vai arī Biletes pērc savlaicigi iepriekspardošanā…
  Garš skaidrojums, mēgināju tev paskaidrot. Domāju, ka saprati. Visus šos gadus tev ir tikai viens jautajums par biļesu cenām. Es jau tev rakstīju, pazvani uz Mūsas telefoniem, piesakies darbiem, ari tiesnešu- būs tev i darbs, i izprieca, i ēdiens,labsajuta, gandarījums un viss par baltu velti, pat piepelnīsies…
  Bez naida apmāna viltus un ar cieņu…Maišelis seniors

  • volners

   Laikam īsti nesapratāmies…… :-))
   No EČ gulēja,jo ar Viesturu kā reiz viens Igauņuks manuprāt par šo pašu tērzēja!
   OK sapratu-ir meģināts!(a tas tā kā dikti daudz izmaksā, lai nepukstētu man līdzīgie?-var arī neatbildēt! ;-) )
   Ar dalībnieku sastāvu biju domājis to ,ko rakstīju-UZRUNĀ braukt un skatīties-tam vajadzētu būt kruta un ceru,ka tā arī būs!
   Par iespēju divdiennieku dabūt caur sportistiem-paldies-būs vēlme izmantos!

   LAI sportistiem un skatītājiem kruti sporta svētki!!!! :yes: :yes:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (11+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA