Autokross: Vai pēdējā pieteikumu diena pārsteigs?

Viesturs Saukāns  17.04.2014 15:34 10

Ceturtdiena, 17. aprīlis ir pēdējā pieteikšanās diena, lai 27. aprīļa Latvijas un Baltijas čempionāta posmā Smiltenē varētu startēt bez nolikumā paredzētajām sankcijām. Ceturtdienas pēcpusdienā dalībnieku skaits sasniedzis 91, gaidāmi vēl daži papildinājumi. Vai būs pārsteigumi?

Šobrīd visās klasēs sasniegts kvorums – arī bīstamās klases Beta, D12 un B600 droši pārsoļojušas sešu sportistu atzīmei un atrodas mērenā drošībā, katra ar septiņiem pieteikumiem.

Visas sešas Latvijas čempionāta ieskaites klases – 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600 un Beta – var lepoties ar lieliskiem pērnā gada medaļniekiem: visi pērnie LČ godalgu ieguvēji ir kaujas gatavībā! Lieliski, ka labākie nebaidās no konkurentu izaicinājumiem (sarakstos vēl nav Open klases bronzas medaļnieks Ints Jeeršovs, taču plānots, ka braucējs būs).

Par to, kuriem vēl jāpiesakās – tiek gaidīts Jeršovs, ģimene tiks pārstāvēta arī Beta bagijos. Autocross.lv komentāros noprotams, ka 1600 klasē uz starta varētu būt Jānis Nikels, tehniku gatavo Aleksandrs Ņikitins. Iespējams, konkurentu spiedienu neizturēs VAZ klases viens no favorītiem Kaspars Salnājs – ar viņu tiekot strādāts! No prognozētajiem sportistiem uz šo posmu nepaspēs sagatavoties Jānis Lideris (1600) un Andis Ūtēns (2000 Super), kurš ģimenes godu aizstāvēt kaujā sūtīs junioru Markusu Ūtēnu Beta bagijos.

Nekādi grandiozi pārsteigumi netiek prognozēti, taču joprojām neskaidra situācija ar D12 klasi – Igaunijas sportistu plāni šobrīd nav prognozējami. Klusa cerība, ka arī Lietuvas sportistu pulks nav izsmelts uz šo posmu, lai gan dienvidnieku sastāvs pa visām klasēm kopā ir lielisks, pusotrs desmits braucēju, lieli un mazi.

Pieteikšanās turpinās līdz pusnaktij. Gaidām pārsteigumus!

 • Lilienšteins nebūs? Rajonā baumoja, ka Baltiju brauks…

 • Raivis

  Liels prieks , un ar nepacietību gaidu – A.Brediku!
  Gan jau arī viņš turpinās pagāšās sezonas iesākto un atkal rādīs patikami skatāmus braucienus un stāves uz pjedestāla!
  Esmu viennozīmīgi par viņu!
  Ceru arī uz panākumiem ārpus latvijas (Eiropā)!

 • oto

  nu Viestur, nevaru paklusēt, es Salnāja vietā par tādiem komentāriem speciāli neatbrauktu, tādos brīžos kad varbūt arī cilvēks svarstās diplomātiski ir paklusēt un nogaidīt rezultātu vienkārši debīls komentārs:Iespējams, konkurentu spiedienu neizturēs VAZ klases viens no favorītiem Kaspars Salnājs – ar viņu tiekot strādāts!
  !!!!!!!
  Visu cieņu Kasparam, arī protams gribu viņu redzēt trasē, ceru ka viņš pieņems pareizo lēmumu, valmieras fanu dēļ, un arī zinot, ka viņš ir viens no pretendentiem uz pjedestāli, vai vismaz uz 6 un var sastādīt nopietnu konkurentci “zelta mašīnām”

  Prieks par kuplo dalībnieku skaitu. Priecīgas Lieldienas visiem.

  • Nu beidz, ar humora izjūtu gan Kasparam, gan pārējiem viss ir kārtībā, toč zinu. Un tā arī ir, ka konkurenti tik tiešām viņam ik pa brīdim uzzvana, paskubinot pieteikšanos. Un re, viss sakārtojās. Tev arī priecīgas!

 • vsa

  nez ko es varesu ar savu 1000 eiro vertu auto padarit trase,nemot vera ka dauziem tie auto tiesam ir zelta vertiba?? hm,smltene visu noliks pa vietam, jacinas!!! :-))

  • Kristaps VAZ#3

   Ar karkasu šogad viss kārtībā būs?

   • vsa

    sporta pase ir uz rokas.. mekleju sedekli cimdud,zabakus un riepas. itka sedeklis ir,bet komisars pateica ka ar trubiniekiem vairak neviens nebrauc,kautgam man ir sparko ar beigusos homoligaciju.. labak nopirksu citu,jo strideties nav jegas.

    • HarryVanLee

     …tad jau reaali pasaakumam iztruukst diezgan liels budzets…nedeelju pirms sacensiibaam… skarbi…

     • vsa

      sedekli dabuju par 100 eiro,rit nopirksu parejo un viss bus okej.. tiekamies smiltene. :-))

  • HarryVanLee

   Hmmm… man shkjiet, ka buut TUR-trasee- jau ir daudz…taalaakais jau peec situaacijas un iespeejaam! Galvenais ir tureet cik var un cik nav zheel, tad jau arii kaads augstaaks panaakums neizpaliks, tik jaakjer iespeejas… (pagajusho gadu piemeeram Gints Astrauskis ar ne to speeciigaako auto tomeer izbaudiija pjedestaalu!)… un ar regulaaru stabilitaati sezonas garumaa kopveerteejumaa arii var izcelties….taa ka-tureet buru!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***