Autokross: Vai pēdējā pieteikumu diena pārsteigs?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.04.2014
15:34

Ceturtdiena, 17. aprīlis ir pēdējā pieteikšanās diena, lai 27. aprīļa Latvijas un Baltijas čempionāta posmā Smiltenē varētu startēt bez nolikumā paredzētajām sankcijām. Ceturtdienas pēcpusdienā dalībnieku skaits sasniedzis 91, gaidāmi vēl daži papildinājumi. Vai būs pārsteigumi?

Šobrīd visās klasēs sasniegts kvorums – arī bīstamās klases Beta, D12 un B600 droši pārsoļojušas sešu sportistu atzīmei un atrodas mērenā drošībā, katra ar septiņiem pieteikumiem.

Visas sešas Latvijas čempionāta ieskaites klases – 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600 un Beta – var lepoties ar lieliskiem pērnā gada medaļniekiem: visi pērnie LČ godalgu ieguvēji ir kaujas gatavībā! Lieliski, ka labākie nebaidās no konkurentu izaicinājumiem (sarakstos vēl nav Open klases bronzas medaļnieks Ints Jeeršovs, taču plānots, ka braucējs būs).

Par to, kuriem vēl jāpiesakās – tiek gaidīts Jeršovs, ģimene tiks pārstāvēta arī Beta bagijos. Autocross.lv komentāros noprotams, ka 1600 klasē uz starta varētu būt Jānis Nikels, tehniku gatavo Aleksandrs Ņikitins. Iespējams, konkurentu spiedienu neizturēs VAZ klases viens no favorītiem Kaspars Salnājs – ar viņu tiekot strādāts! No prognozētajiem sportistiem uz šo posmu nepaspēs sagatavoties Jānis Lideris (1600) un Andis Ūtēns (2000 Super), kurš ģimenes godu aizstāvēt kaujā sūtīs junioru Markusu Ūtēnu Beta bagijos.

Nekādi grandiozi pārsteigumi netiek prognozēti, taču joprojām neskaidra situācija ar D12 klasi – Igaunijas sportistu plāni šobrīd nav prognozējami. Klusa cerība, ka arī Lietuvas sportistu pulks nav izsmelts uz šo posmu, lai gan dienvidnieku sastāvs pa visām klasēm kopā ir lielisks, pusotrs desmits braucēju, lieli un mazi.

Pieteikšanās turpinās līdz pusnaktij. Gaidām pārsteigumus!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv