Autokross: Vecpilī autokrosa klasei cīņa par balvu 100 latu vērtībā!

Viesturs Saukāns  18.09.2012 16:07 13

  Autokross, Ziņas

Vecpils autotrase aicina autokrosa salonmašīnu klašu braucējus nesteigties ar tehnikas izjaukšanu! 6. oktobrī kopā ar LAF Folkreisa Vasaras kausa pēdējo posmu notiks arī autokrosa klases ieskaite, kuras uzvarētājs saņems SK Vecpils sarūpētu balvu 100 latu vērtībā! Uz starta gaidīti 1600, 2000 Super, Open un VAZ Klasika klašu dalībnieki, var būt nepilnīga LAF karkasu dokumentācija. Piebilde – šoreiz autokrosa dalībniekiem neizsprukt no Džokera apļa izmantošanas, lai balvas izspēlē iezagtos arī viltības un stratēģijas elements.

Vecpils autotrasē, kurā šogad veiksmīgi pirmo reizi ieradās arī Latvijas autokrosa čempionāts, cīņa paredzēta apvienotajā salonmašīnu klasē. Pieteikuma veidlapa jau atrodama www.autocross.lv labajā malā, pieteikumu termiņš – 3. oktobris.

Starp citu, LAF Krosa komisijā virpuļo arī tālejošākas idejas attiecībā uz ārpus čempionāta autokrosa klašu cīņām. Paredzēts, ka 2013. gada sacīkstes, kas gan ziemā, gan vasarā notiks kopā ar folkreisa posmiem, tiktu vērtētas kopējā ieskaitē. Pašlaik tiek izskatītas šī vērtējuma nosaukuma versijas – Latvijas kauss, LAF Krosa komisijas kauss, vai tamlīdzīgi. Mērķis – stabilizēt un palielināt autokrosa dalībnieku skaitu šajos pasākumos, uzlabojot kopējo dienas izrādi skatītājiem. Un, kāpēc gan lai cītīgākais treniņsacīkšu braucējs gada beigās nedabūtu ceļazīmi uz LAF KK apbalvošanas pasākumu?

Atgriežoties pie Vecpils oktobra posma – vēlmi startēt šajā sacīkstē pauduši arī B600 bagiju braucēji. Ja klase varēs sapulcēt „skatāmu” dalībnieku skaitu, arī šie sportisti būs vērojami sacīkstē!

13 responses to “Autokross: Vecpilī autokrosa klasei cīņa par balvu 100 latu vērtībā!”

 1. [Ex] says:

  Interesanti…. :)

 2. juris says:

  lieku uz Valēriju Seņkānu

  • VSA team says:

   paldies par uzticibu un atbalstu.. centisos nepievilt.. jaunais motorits buvets ar savam rokam un minimalu budzetu iet tiesam labi/cik var to saprast testejot apkart savai majai/ paliek saprast ko darit ar atrumkarbu,jo taisita prieks veca motora karba ir par lenu. vecpils bus testa gonka,bet nakamais gads bus tas istais,jo top vel viens motorits,bus jaudigaks par sito. uh ka salielijos,tagad vajag tik gazt.. :-D :-D :-D

  • G-1 says:

   skatoties uz pieteikumiem,Seņkāna uzvara tiek apdraudēta :-D

 3. Kristaps VAZ #8 says:

  Trase + organizācija superīga, vienīgi attālums gan tāds paliels :/

 4. [Ex] says:

  Dzheki vareetu laiciigaak suutiit pieteikumus! :)

 5. muhamors says:

  Nez vai Mūsu blici pielaistu pie starta? :-)

 6. muhamors says:

  Es biju domājis Golpu un Bagiju no Urgām.

  • Viesturs says:

   Ļoti labprāt dodu atbildi, kā pie šādām pārdomām rīkoties, ja tiešām ir vēlme uzstartēt. Pirmkārt, līdz šim tehniskie ir sastapušies ar Urgu produkciju, ja nemaldos (nāk prātā Jāņa Matulēna folkreisa golfs), un iespaids ir palicis vairāk nekā pozitīvs. Otrkārt, kas attiecas uz bagiju, pieļauju, ka tas būtu laižams kopā ar B600, ja neviens neprotestē, kas gan niansēs būtu sīkāk jārunā, kas un kā. Treškārt, par salonauto, padoms visiem ar līdzīgām pārdomām: pirmais darbs – safočējiet karkasu, tā šuves, galveno loku, stiprinājumus pie bundžas, kopējo zīmējumu, durvju situāciju, utt (maksimāli uzskatāmāk) un sūtiet, piemēram, man uz viesturs.saukans@laf.lv. Es nosūtīšu pāris tehniskajiem, lai uzmet aci. Ja bildēs ir aizdomas, ka produkts varētu būt gana labs, var sākt domāt par vilkšanu uz gonku, kur sacensību rītā tehniskais apskata situāciju dabā, konstatē, ka tiešām ir droši un pie iespējas un sarunāšanas var sākt pat aizpildīt karkasa sertificēšanas lietas. Folkreisam tas ir bišķi vienkāršāk, krosam drusku komplicētāk, bet ir izdarāms. Ja pašiem ir reālas šaubas, ka kaut kur kaut kas karkasam, beņķa stiprinājumiem, utt nav īsti kārtībā, ar tehnisko līdz gonkai var sarunāt randiņu, vienā vai otrā virzienā un vēl pirms gonkas nokonstatēt, it ok vai nav ok. Respektīvi, jau sen nepatiess ir mīts par karkasu pieņemšanas “neiespējamo misiju”. Un uz Vecpili kā reiz tiek aicināti arī sportisti, kuriem uz sitiena papīru nav, bet viss liecina, ka mašīnu ir vērts tuvināt papīriem. Tā kā droši uz priekšu! Uz minēto meilu var rakstīt, var zvanīt man (26579000), Intai (29264457), meklēt pa taisno tehniskos – Modri V., Didzi M., Šimku Andri, utt. Bišku jāsaņemās un atiet!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru