Autokross: Vecpilī autokrosa klasei cīņa par balvu 100 latu vērtībā!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.09.2012
16:07

Vecpils autotrase aicina autokrosa salonmašīnu klašu braucējus nesteigties ar tehnikas izjaukšanu! 6. oktobrī kopā ar LAF Folkreisa Vasaras kausa pēdējo posmu notiks arī autokrosa klases ieskaite, kuras uzvarētājs saņems SK Vecpils sarūpētu balvu 100 latu vērtībā! Uz starta gaidīti 1600, 2000 Super, Open un VAZ Klasika klašu dalībnieki, var būt nepilnīga LAF karkasu dokumentācija. Piebilde – šoreiz autokrosa dalībniekiem neizsprukt no Džokera apļa izmantošanas, lai balvas izspēlē iezagtos arī viltības un stratēģijas elements.

Vecpils autotrasē, kurā šogad veiksmīgi pirmo reizi ieradās arī Latvijas autokrosa čempionāts, cīņa paredzēta apvienotajā salonmašīnu klasē. Pieteikuma veidlapa jau atrodama www.autocross.lv labajā malā, pieteikumu termiņš – 3. oktobris.

Starp citu, LAF Krosa komisijā virpuļo arī tālejošākas idejas attiecībā uz ārpus čempionāta autokrosa klašu cīņām. Paredzēts, ka 2013. gada sacīkstes, kas gan ziemā, gan vasarā notiks kopā ar folkreisa posmiem, tiktu vērtētas kopējā ieskaitē. Pašlaik tiek izskatītas šī vērtējuma nosaukuma versijas – Latvijas kauss, LAF Krosa komisijas kauss, vai tamlīdzīgi. Mērķis – stabilizēt un palielināt autokrosa dalībnieku skaitu šajos pasākumos, uzlabojot kopējo dienas izrādi skatītājiem. Un, kāpēc gan lai cītīgākais treniņsacīkšu braucējs gada beigās nedabūtu ceļazīmi uz LAF KK apbalvošanas pasākumu?

Atgriežoties pie Vecpils oktobra posma – vēlmi startēt šajā sacīkstē pauduši arī B600 bagiju braucēji. Ja klase varēs sapulcēt „skatāmu” dalībnieku skaitu, arī šie sportisti būs vērojami sacīkstē!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv