Autokross: Vecpilī avarējušais Iesalnieks jau plāno atgriešanos

Viesturs Saukāns  14.09.2016 20:49 2

  Autokross, Ziņas

Latvijas čempionāta otrajā posmā Vecpilī smagu avāriju piedzīvojušais Open 2500 klases braucējs Eduards Iesalnieks jau nostājies uz atgriešanās takas, tika izskatīts par starts pēdējā posmā Smiltenē. Atgriešanās gan atlikta uz nākamo gadu, lai tehnikas atjaunošanas process nebūtu pārāk sasteigts.

Vecpilī vienā no kvalifikācijas braucieniem Eduards drīz pēc starta piedzīvoja pamatīgu kūleņošanu, bet drāmu pastiprināja arī Jāņa Kozlovska neveiksmīgā izvairīšanās no lidojošā kolēģa, kas arī noslēdzās ar iespaidīgu salto ārpus trases.

Šobrīd Iesalnieks avārijas sekas veselības ziņā pat nepiemin, savukārt par tehnikas gatavību saka: “Šis bija tas gadījums, kad no malas tas izskatījās šausmīgāk nekā patiesībā bija, tas attiecas arī uz mašīnas gatavību. Jā, cieta drošības karkass, kurš būs sagatavots no jauna un vēl labāks, modernāks nekā iepriekšējais, lai man kā braucējam par šo drošības elementu nebūtu jāuztraucas. Jau plānojām paspēt visu sagatavot Smiltenes posmam augusta beigās. Taču tas prasītu pamatīgu steigu, tāpēc nolēmām labāk nesteigties un mašīnu sagatavot lēnām un prātīgi.”

Dalies ar šo ziņu