Autokross: Vecpilī avarējušais Iesalnieks jau plāno atgriešanos

Viesturs Saukāns  14.09.2016 20:49 2

Latvijas čempionāta otrajā posmā Vecpilī smagu avāriju piedzīvojušais Open 2500 klases braucējs Eduards Iesalnieks jau nostājies uz atgriešanās takas, tika izskatīts par starts pēdējā posmā Smiltenē. Atgriešanās gan atlikta uz nākamo gadu, lai tehnikas atjaunošanas process nebūtu pārāk sasteigts.

Vecpilī vienā no kvalifikācijas braucieniem Eduards drīz pēc starta piedzīvoja pamatīgu kūleņošanu, bet drāmu pastiprināja arī Jāņa Kozlovska neveiksmīgā izvairīšanās no lidojošā kolēģa, kas arī noslēdzās ar iespaidīgu salto ārpus trases.

Šobrīd Iesalnieks avārijas sekas veselības ziņā pat nepiemin, savukārt par tehnikas gatavību saka: “Šis bija tas gadījums, kad no malas tas izskatījās šausmīgāk nekā patiesībā bija, tas attiecas arī uz mašīnas gatavību. Jā, cieta drošības karkass, kurš būs sagatavots no jauna un vēl labāks, modernāks nekā iepriekšējais, lai man kā braucējam par šo drošības elementu nebūtu jāuztraucas. Jau plānojām paspēt visu sagatavot Smiltenes posmam augusta beigās. Taču tas prasītu pamatīgu steigu, tāpēc nolēmām labāk nesteigties un mašīnu sagatavot lēnām un prātīgi.”

  • Lauris

    Liels prieks ka Iesalnieks būs atpakaļ krosā.,bet man jautājums par citu tēmu…viapkārt runā ka ir vairākas open 3500 mašīnas un piloti kuri gribētu braukt.,tātad varbūt šis ir īstais brīdis sapurināt tos braucējus kuri gribētu 2017 gada sezonā braukt open 3500????es pats saku ka gribētu ,ja būtu.cik esmu runājis,tad Veģeris un Borševskis arī man saka 300 procentu jā,ja vien būtu ..tātad varbūt piesakās,sazvanās,domā.u.tt visi kuri tiešām ir gatavi braukt 2017 open 3500.Varbūt var palūgt Viesturam kādu motivējošu rakstu par tēmu open 3500? paldies jau iepriekš….p.s. VIESTUR….visīts no manis…

  • Armands

    Šitādu rakstu- aptauju noteikti vajaga,es pats arī būvēju audi un nākamgad brauktu 3500,tikai visu laiku moka jautājums motora izvēli 2500 klasei.ja tiešām salasās lielā klase tad ideāli man motors paliek tas pats.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA