Autokross: Vecpilī krosam brīva riepu izvēle, uz starta arī smagie auto!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
06.01.2012
16:05

Pēc divām nedēļām Vecpils autotrasē paredzētajās autokrosa cīņās vieglo automašīnu autokrosa klasei atļauta brīva riepu izvēle, savukārt iespēja startēt (ja laika apstākļi ļaus) būs arī D12 smagajām automašīnām.
Tā kā 2012. gadā autokrosa klasei nav paredzēts daudzsposmu Ziemas kausa izcīņa, katras sacīkstes rīkotāji atsevišķi paredz riepu izmantošanas noteikumus. Vecpilieši necenšas sarežģīt lietas, atļaujot izmantot jebkura tipa riepas, tātad, arī ar garajām radzēm, piemēram. Tā kā nav riepu tips, kurš ar garantiju pulcētu lielu dalībnieku skaitu, tad sportisti šo sacīksti var uzskatīt par labu treniņa iespēju, izmantojot pieejamākās riepas savām vajadzībām. Riepu izvēli diktēs arī laika apstākļi.
Tikmēr rīkotāji, turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad uz starta ziemas sacīkstēs aicina D12 smago automašīnu sportistus. Kurzemes puses dalībnieki jau solījuši būt kaujas gatavībā!
Autokrosa klašu dalībniekiem jāveic pieteikšanās procedūra, nosūtot Autocross.lv sadaļā „Aktuāli!” atrodamo pieteikuma veidlapu uz norādīto adresi. Pieteikumu iesūtīšanas termiņš – 17. janvāris.
21. janvārī Vecpilī paredzētas LAF Folkreisa Ziemas kausa formāli otrā posma sacīkstes, kā arī Vecpils autotrases kausa izcīņa autokrosā vieglajām un smagajām automašīnām. Sacensību norisi var ietekmēt neatbilstoši laika apstākļi, par ko tiks paziņots ne vēlāk kā ceturtdien, 19. janvārī.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv