Autokross: Vecpilī riepas bez radzēm

Viesturs Saukāns  30.12.2014 13:10 0

  Autokross, Ziņas

LAF Krosa komisijas kausa posmā Vecpilī organizatori autokrosa klasei izziņo sacīksti ar bezradžu riepām. Neatkarīgi no posma norises datuma (3. vai 11. janvāris) Vecpilī „zāģus” nevarēs izmantot.

Ja sacīkste notiks 3. janvārī, tad atkušņa gadījumā radžu riepām arī nebūs liela jēga. Tomēr vairāk šo lēmumu diktē organizatora centieni iesaistīt LAF autokrosā arvien jaunus dalībniekus, kuri Kurzemes reģionā tuvojas oficiālajam krosam arvien pārliecinošāk: „Mūsu reģionā ir vairāki sportisti, kuri gatavojas startēt atsevišķos Krosa komisijas kausa posmos,” komentē organizators Kaspars Džeriņš. „Taču retais no viņiem ir gatavs meklēt un iegādāties zāģu riepas. Domāju, ka mēs nedrīkstam liegt braukt gribētājiem iespēju cīnīties ar LČ pārstāvjiem, kuriem jau tā teorētiski būtu jābūt pārākiem pār debitantiem. Tas gan nozīmē, ka jaunajiem braucējiem būtu labi laicīgi pieteikties.”

Par sacensību norisi 3. janvārī tiks informēts ceturtdien, 1. janvāra vakarā, kā iepriekš paredzēts. Otrdienas pusdienlaikā trasē valda pamatīgs sniegs un putenis, taču tālākās prognozes sola atkusni. Tomēr to, kā siltums mainīs apstākļus trasē, jāvēro praksē.

Sportisti vēlreiz aicināti pieteikties 3. (vai 11.) janvāra cīņām.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru