Autokross: Vecpilij gatavojas bagiji!

Viesturs Saukāns  27.09.2012 15:14 4

Patīkamu pavērsienu ieguvusi 6. oktobrī paredzētā LAF Folkreisa Vasaras kausa pēdējā sacīkste un Autokrosa kausa izcīņa – gatavi startēt ir gan vairāki B600, gan Buggy 1600 braucēji. Steidzami jāapzina šo klašu dalībnieku sastāvs, lai iespējams reaģēt sacensību vadības ziņā.

Jau kopš Mūsas posma gatavi cīņām Vecpilī ir vairāki B600 klases braucēji, savukārt šajās dienās gatavību startēt sacīkstē izteikuši trīs Lietuvas bagiju braucēji. Līdz ar to paplašināta sacīkstes pieteikšanās veidlapa, bet ieinteresētajiem sportistiem lūgums pēc iespējas ātrāk pieteikties, lai sacensību vadība var reaģēt gatavošanās procesā. Folkreisa un salonmašīnu autokrosa klases plāni saglabājas līdzšinējie, vienīgi arī šajā gadījumā vajadzētu paātrināt pieteikšanos, lai maksimāli laicīgi kļūst nojaušams dalībnieku skaits un sastāvs. No tā atkarīgs braucienu formāts un skaits.

 • Kristaps VAZ #8

  Ja ir doma, ka varētu startēt, bet nav 100% zināms par to vai paspēs sagatavot tehniku + dažādi citi apstākļi, vai tiešām labāk ir aizsūtīt pieteikumu, bet iepriekšēja vakarā atsaukt, ja netiek startēts?
  Tīri interesei prasu :)

  • Domaaju, ka jaa… taa buutu korektaak…

  • Tīri no sekretariāta darba labāk ir, lai ir pieteikums un tad atsaukt, nevis otrādāk.

   • Kristaps VAZ #8

    nu vo, paldies – tagad zinās.
    tad jau šovakar/rīt jānosūta pieteikums un tad jāskatās kā ar paspēšanu :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x