Autokross: Vecpils autotrasē ne tikai autokross!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
31.07.2014
08:34

Nedēļas nogalē Vecpils autotrasē līdz ar autokrosa un folkreisa sacensībām dažādas patīkamas izdarības arī skatītājiem un arī pašiem sportistiem! Skrējiens trasē, slapjo kreklu konkurss drosminiecēm, futbola turnīrs un dejas līdz rītam savienos Latvijas autokrosa čempionāta posmu sestdien un LAF Folkreisa Vasaras kausa sacīksti svētdien.

 
http://vimeo.com/102119984
 

Galvenie papildu notikumi sāksies uzreiz pēc autokrosa sacensībām sestdienas novakarē. Kad Latvijas čempionāta cīņas būs beigušās, trasē dosies Vecpils autotrases ikgadējā (šogad – pirmo reizi!) skrējiena dalībnieki. Viss vienkārši – kurš pirmais veic apli, tam 50 eiro balva!

Fizkultūrai sekos māksla: jau dienas gaitā tiks izsludināta pieteikšanās dāmu slapjo krekliņu konkursam, kas gaidāmajā tveicē būs pat ļoti patīkama veldze dalībniecēm. Turklāt, tā, kurai izdosies vislabāk, balvā saņems 100 eiro! Jāpiebilst, ka dalībnieču skaits ierobežots – desmit, plus pāris ļoti piedalīties gribošās. Žūrijā – Latvijas čempionāta posma klašu uzvarētāji!

Patīkamajam konkursam sekos čempionāta posma apbalvošana, bet vēlāk vakarpusē Vecpils autotrases starta taisne pārvērtīsies par futbola laukumu: paredzēts turnīrs starp komandām. Komandu veidošanas princips tiks izplānots uz vietas, tomēr paredzams iesaistīt arī vēl neaizbraukušos autokrosa braucējus un komandas, kā arī jau atbraukušo folkreisa kolektīvu.

Kad sportiskās aktivitātes būs noslēgušās, dienai beigas iezvanīs deju ritmi turpat trasē. Bet pēc naktsmiera nāks svētdiena, kurā atkal rūks motori!

Vecpils autotrases nedēļas nogales programma
/dienaskārtība – aptuvena/

Sestdiena, 2. augusts

11:00 Latvijas autokrosa čempionāta 3. posma sacensību atklāšana

11:00 – 17:00 Latvijas autokrosa čempionāta 3. posms

17:00 Vecpils autotrases skrējiens (uzvarētājam 50 eiro!)

17:15 Dāmu slapjo kreklu konkurss (pieteikšanās līdz konkursa sākumam, 10+ dalībnieces. Uzvarētājai 100 eiro!)

18:00 Latvijas autokrosa čempionāta 3. posma apbalvošana

20:00 Futbola turnīrs (spēlēt gribētājiem jābūt gataviem laicīgi pieteikties)

Noslēgumā – dejas!

Svētdiena, 3. augusts

10:30 LAF Folkreisa Vasaras kausa 4. posms, LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms

Uzmanību! Skatītājs, skrējējs, futbolists vai autosportists – rūpējies par veselību un nodrošinies pret svelmi karstajās sacensību dienās!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv