Autokross: VIDEO: Baltijas izšķirošā posma Marijampolē video (precizēts)

Viesturs Saukāns  15.09.2015 14:03 2

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvā, Marijampolē noslēdzās Baltijas autokrosa čempionāts. Par šā gada Baltijas labākajiem autokrosa braucējiem kļuva Rūdolfs Bogens, Ainārs Kenigsbergs, Jānis Borševskis, Arnis Odiņš un Tautvids Urba. Autocross.lv piedāvā sacensību video.

Jāpiebilst, ka nākamajā dienā pēc Baltijas cīņām daži Latvijas sportisti palika Marijampolē, lai aizvadītu spēkošanos arī Lietuvas reģionālo sacensību kausā. 2000 Super klasē otro vietu lieliskā cīņā sasniedza Monta Beierbaha, ceturto vietu sasniedza Rihards Dainis. Taču, tā kā uzvarējušais mājinieks Židrūns Šarkūns pa ceļam uz panākumu bija sagriezis Rihardu, viņa rezultātu anulēja, līdz ar to Monta pirmā, Rihards – trešais. Savukārt Latvijas un Baltijas autokrosa čempiona Aināra Kenigsberga unikālā sezona noslēdzās ne mazāk eleganti – ar kūleni, kuru provocēja kāds no konkurentiem.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 16.12.2017. LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (-) Dalībnieki KKK (-)