Autokross: VIDEO: Paldies sportistiem par nedēļas nogali!

Viesturs Saukāns  06.08.2013 13:13 2

Sestdien un svētdien Vecpils autotrasē tika aizvadītas lieliskas autokrosa un folkreisa sacensības. Tās rakstiskā veidā apskatīsim tuvākajā laikā, taču Autocross.lv vēlas pateikties par sportistiem par sarūpēto izrādi, sagatavojot materiālu par LČ posmu sestdien. Svētdienas notikumi vēl ražošanās.

  • te Džeriņš

    Arī “SK Vecpils” saka paldies sportistiem, līdzjutējiem, skatītājiem, visiem, kas bija kopā ar mums. Pasākums izdevies! Runājot par kūleņiem- tā laikam ir trases specifika, jo 960 metros ir vairāk par desmit līkumiem, tāpēc jau arī trase kļūdas nepiedod. Bet mēs darīsim visu, lai nākošās sacensības būtu vēl labākas. Ja sportistiem patīk, tas ir vislielākais atalgojums. Prieks, ka arī kurzemē par autokrosu sāk interesēties arvien vairāk skatītāju, tādējādi kopumā autokross tiek popularizēts. Paldies! Tiekamies trasē!

    P.S. Vecpilī nekad nepadodas!

    • No mūsu galdiņa jūsējam: Paldies, Vecie Pilieši, par paveikto, raujam tālāk! Trase kļūdas tik tiešām nepiedod, izmaina rezultātus un priecē skatītājus! Lai veicas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)