Autokross: Zēbergam Eiropas posms beidzas ar diskvalifikāciju

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
30.05.2014
11:47

Visai rets notikums – Aldim Zēbergam Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posms noslēdzās ar izslēgšanu no B fināla brauciena. Lai gan ne vietu, ne iegūto punktu skaitu tas nemaina, formāli visai kuriozs notikums.

Sods saņemts par rīcību dalībnieku parkā pēc B fināla, kad Aldis visai uzskatāmi centās paskaidrot igaunim Andri Ounam savu viedokli par nodevīgo sagriešanu B finālā, kad Zēbergs atradās ar vienu kāju A finālā. Tomēr Zēberga reakcija ir cilvēciski saprotama, ko nevar teikt par ziemeļu kaimiņa rīcību: pat, ja pieņemam, ka sagriešanas kādreiz kādās reakcijas trūkuma dēļ, vai tiešām netika saprasts, pret kuru braucēju, kurā trasē un kādā brīdī šis incidents notika? Tribīnes pateica savu – kad kļuva skaidrs, ka Ouna vietā B finālā startēs Jans Brožeks, līdzjutēji nekautrējās par to paust sajūsmu.

Starp incidentu dalībnieku parkā un vizīti pie komisāriem Zēbergam tika jautāts, kā igauņu sportists pats komentēja notikušo. Aldis bija vienkāršs: „Es nezinu, es viņam tikko visu paskaidroju un vairāk neplānoju ar viņu runāt.”

Interesanti, ka pie komisāriem Ouns meklēja iespēju aizstāvēties ar uzbrukumu, mēģinot pierādīt, ka Zēbergs otro vietu B fināla laikā esot ieguvis ar pamatīgu sitienu pa igauņa mašīnas sāniem. Tiesa, ne video, ne posteņa tiesneši to neuzrādīja, turklāt komisāriem bijis visai sarežģīti arī atrast kādu īpašu švīku uz Fiestas sāniem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv