Autokross: Zilākalna sacīkste 10. jūlijā atcelta

Viesturs Saukāns  20.06.2011 20:07 4

  Autokross, Ziņas

Gan potenciālo dalībnieku pasīvuma dēļ, gan organizatorisku sarežģīju rezultātā atcelta 10. jūlijā plānotā autokrosa sacīkste Valmierā, Zilākalna trasē. Tomēr rīkotāji šādā veidā nesaka ardievas nozīmīgiem autosporta pasākumiem.

4 responses to “Autokross: Zilākalna sacīkste 10. jūlijā atcelta”

 1. Wtf? Pieteikshanaas pat veel nebija saakusies… kaads brauceeju pasiivums????????

  • [Ex] says:

   +1! Kas notiek?

   • Viesturs says:

    Notiek tas, ka laikā kopš šī pasākuma izziņošanas nav bijusi ne mazākā sportistu interese ne pie manis, ne pie Intas, ne pie rīkotāja Roberta, turklāt daudz parāda 3 dalībnieku sastāvs maijā un 26. jūnija hiperaktivitāte uz Bauskas krosu. Rīkotājs gonku nerīko 2 dienās, tāpēc labāk ir laicīgi noraut ručņiku, lai nav iztērēta nauda un jēgas nekādas.
    Tas gan nav jāuztver kā uzbrauciens sportistiem, skaidrs, ka arī čempionātā šobrīd lielākā daļa brauc sakostiem zobiem finanšu dēļ, tāpēc jebkuri sānsoļi veicina papildu izmaksas.
    Kas attiecas un folkreisa brigādi, tad šim sportam posmu šajā vasaras sezonā vēl ir čum-kvadrātā, dabūsim izbraukties. Šobrīd drīzāk jāstiprina ar sportistiem tie rīkotāji, kuri ir oficiālajos kausos, jo Mūsas pieteikumu saraksts vieš bažas par Skrundas, Vecpils, Jēkabpils un citu rīkotāju labklājību…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru