Autokross: Zināmas 2011. gada kalendāra vadlīnijas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.11.2010
23:10

Šobrīd zināmas Latvijas autokrosa čempionāta un citu krosa pasākumu kalendāru vadlīnijas. Latvijas čempionāta sākums paredzēts aprīļa beigās Smiltenē, Tepera trasē, savukārt noslēgums iezīmēts oktobra sākumā Brenguļos, par ko gan vēl būs diskusijas. Sezonas laikā paredzētas sacensības arī Priekulē un Mūsas trasē, kā arī Smiltenes un Brenguļu sacīkšu rīkotāji pieteikuši vēl pa vienam posmam. Vai čempionāts sastāvēs no septiņām sacensībām, vai tomēr kāda tiks svītrota, pagaidām nav precīzi zināms.
Arī nākamgad paredzētas starptautiskas sacensības. Maija otrajā pusē notiks Eiropas autokrosa čempionāta posms, savukārt jūlija pēdējās dienās Latvijā pulcēsies NEZ rallijkrosa braucēji. Tiesa, ar Latvijā tā īsti neesoša sporta veida sacīkšu rīkošanu šogad atgadījies kuriozs – pieteikušies divi rīkotāji, turklāt abi rezervējuši vienu un to pašu datumu. Draiskā principu cīņā iesaistījušies Mūsas trases un Biķernieku rallijkrosa trases rīkotāji. Turklāt LAF Krosa komisijas padomei priekšā grūts gala lēmums, jo abām trasēm ir kā plusi, tā mīnusi. Biķernieku sacīkstes rīkotājus, paredzams, turpinās plosīt neveiklā situācija ar trases zemes īpašniekiem, savukārt Mūsas trase pašlaik neatbilst Ziemeļvalstu rallijkrosa sportistu prasībām – asfalta par maz, grunts par mīkstu… Iespējams, abos gadījumos problēmas ir risināmas, tāpēc lēmums būs sarežģīts.
D12, CK 125, Beta bagiju, Baltijas kausu, folkreisa un citu seriālu kalendāri būs zināmi tad, kad tiks pilnībā apstiprinātas galvenās sezonas sacīkstes, kā arī atkarībā no citu autosporta veidu kalendāriem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv