Autokross/Folkreiss: Brenguļi būs! Krosā bez radzēm (Video no trases!)

Viesturs Saukāns  11.12.2014 16:19 11

Autocross.lv ceturtdien veica Brenguļu autotrases apskati, un konstatēja, ka trase pusdienlaikā pilnībā atbilda sacensību vajadzībām. Krosa klasei gan būs jāstartē ar riepām bez radzēm.

Trase ir pilnībā sasalusi, kā to var redzēt video. Protams, korekcijas ieviesīs sestdien paredzētie +4 grādi, tomēr zeme ir izsalusi aptuveni 20 cm dziļumā (droša informācija – no kapračiem), līdz ar to runa var būt tikai par virskārtu, kuru treniņos jānotīra.

Krosa klasei jāstartē ar bezradžu riepām – jāpažēlo segums un folkreisa braucēji.

Taču jebkurā gadījumā, svētdien viss notiek!

http://vimeo.com/114237197

 • Ermīns

  Nu pagaidām trase izskatās pieņemami, bet sestdienas laika prognoze var ieviest savas korekcijas, galveno kārt solītais lietus…. Es skatos šeit: http://www.gismeteo.lv/city/daily/4101/

  Pa dubļiem sākt “ziemas” sezonu toč negribās…jo pagājušo gadu pa dubļiem pabeidzām un tās atmiņas nav labas!

  Par gonku, ko domā tauta par “atrakciju” finālā – 8 apļi un 2 džoker apļi. redzēju šādu izgājienu Somijā kroskartu sacensībās, izskatījās interesanti.

  • M.P#14

   Vienalga, gaazis pa dubliem. ko nu vairs?:D

  • koijots #71

   Es “par”! Divi dzokeri izklausaas interesanti!

 • 333

  Prieks, ka būs! Bet tomēr baigās aizdomas, ka būs kaut kas līdzīgs pagājušās ziemas Mūsai. Jācer, ka solītais lietus uz sestdienu tomēr nebūs.

  • Kamēr es nebiju trasē, es arī par to bažījos, ka sestdiena var baigi sacūkot. Bet, turot sakarus ar Valmieru jau iepriekš, sapratu, ka trase iet visu laiku vienu, divus grādus zem paredzētā. Arī šodien pusdienlaikā Valmierā bija paredzēti +2, bet bija nekūstoša nulle. +1 uzsita tikai ap Straupi. Otrkārt, Brenguļu pagātnes un arī šā gada Bauskas problēma bija tā, ka uz trases un blakus tai ir bijis sniegs, kas izšķīda un radīja dubļus. Šajā gadījumā trase ir pilnībā sausa. Pirms braukšanas domāju, kurā vietā lai to dubļu piku pēc izmēģināšanās liek, taču tagad mašīnai ir, var teikt, rupji smilšu putekļi, dubļa nav vispār neviena. To kopā saliekot, pat, ja sestdiena atnesīs slapjumu, tas nepaspēs kaut ko izdarīt, jo apakša ir tik sasalusi, ka ar tādu mazu (kā tiek prognozēts) lietu liela postaža nebūs. Katrā gadījumā es palieku reāls savās prognozēs un apzinos, ka viss var mainīties, bet es tiešām esmu piesardzīgi optimistisks.

   • 333

    Pag, tad jāgaida vēl ziņas sestdien vai arī viss ir nolemts un te vairs nav ko skatīties, un svētdien jābrauc uz gonku? :-D

    • Viss nolemts, svētdien uz gonku. Ja nu zemestrīce vienīgi, vai komēta.

 • koijots #71

  Urraa! Beidzot var nedeldeet pirkstus ik pusstundu paarskjirstot meteolapas!

 • rl

  a ar ielas radzu riepam, krosa klase vares?

 • rl

  slikti

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***