Autokross/Folkreiss: Ceturtdiena – pēdējā pieteikumu diena Brenguļiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.07.2014
10:20

Ceturtdien noslēdzas pieteikumu termiņš sestdienas (jā, Brenguļos sestdien, nevis svētdien!) sacīkstei Valmierā, Brenguļu autotrasē. Folkreisā pirmspusdienā 23 pieteikumi, bet krosa klase cīnās par piecu mašīnu sapulcēšanu kvorumam. Patīkami, ka folkreisā vērojams izteikts kurzemnieku iebrukums Vidzemē, kas līdz šim nebija novērots tik masveidīgi.

Autokrosa potenciālajiem dalībniekiem aicinājums nākt talkā tiem, kuri cīnās par LAF Krosa komisijas kausa kopvērtējuma pozīcijām – atlikušajos posmos jābūt ieskaitei (pieciem dalībniekiem), lai sezona būtu notikusi. Lai seriāls būtu formāli noticis, jānotiek vismaz pusei no kalendārā paredzētajām sacensībām, šajā gadījumā sešām no 11. Taču postu nodarīja izjukusī ziema, kas izslēdza trīs sacīkstes uzreiz, plus uz Ludzas sacīksti netika savākts dalībnieku kvorums.

Pašlaik pēc komentāriem un baumām spriežot, nebūs problēmu ar četru dalībnieku sapulcēšanu. Ja tā, tad piekto bez lielām problēmām iespējams atrast no folkreisa pulka, ir pat aizdomas, kurš varētu krosistus piesegt. Tāpēc kopīgi organizējamies, lai sanāktu dalībnieku skaits.

Folkreisā lieliskā ziņa ir kurzemnieku invāzija Vidzemē – pieteikušies un vēl gatavojas pieteikties vairāki braucēji, kuriem būs pirmā vizīte Daugavas otrā pusē. Sevišķi intriģējošs šķiet Reiņa Lankupa starts Brenguļos – pēc otrās vietas finālā un pirmās vietas kvalifikācijā Vecpilī vecpilniekam ir labas izredzes ielauzties kopvērtējuma līderu pulkā.

Pieteikumu termiņš noslēdzas ceturtdien 23:59. Nekautrējaties!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv