Autokross/Folkreiss: Ievērojamas izmaiņas autokrosa un folkreisa sezonas nogalē!!!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.07.2014
17:41

Uzmanību! LAF Krosa komisija paziņo, ka spiesta veikt ievērojamas izmaiņas šā gada Latvijas un Baltijas autokrosa, kā arī LAF Folkreisa Vasaras kausa kalendārā. Mūsas posms likvidēts, bet jau zināmas alternatīvas: Folkreiss debitēs Aizkrauklē, bet Latvijas un Baltijas čempionāta fināls – Lietuvā, Šakjai trasē!

6. un 7. septembrī Mūsā paredzētais autokrosa un folkreisa posms ir atcelts, par iemeslu minot finanšu problēmas. Līdz ar to mūsu sporta veids tika nolikts nepatīkamā situācijā, taču LAF Krosa komisijas uzdevums bija principiāli organizēt visas paredzētās sacensības.

Rezultātā Latvijas autokrosa čempionāta piektais posms un Baltijas autokrosa čempionāta ceturtais posms notiks 13. septembrī Lietuvā, Šakjai trasē. Sacīksti vadīs Latvijas vadošie tiesneši un sekretariāts, cīņa tiks vērtēta Latvijas un Baltijas čempionātu ieskaitēs, kā tas būtu noticis Mūsas gadījumā.

LAF Folkreisa Vasaras kausa Mūsā paredzētais posms datumu nemaina – 6. septembrī sacīkste notiks jaunajā Aizkraukles autotrasē, kurā notiek un notiks ievērojami darbi, lai cīņa būtu pēc iespējas kvalitatīvāka. Lai gan Mūsā nebija paredzēts LAF Krosa komisijas autokrosa kauss, uz Aizkraukli treniņu nolūkos aicināti arī autokrosa braucēji. Trases vadības ambīcijas sniedzas arī Latvijas čempionāta virzienā, tāpēc ātro mašīnu pieredze būs pašā laikā.

LAF Krosa komisijas vadītāja Inta Ulme: „LAF Krosa komisija atvainojas par izmaiņām un iespējamām neērtībām, taču, domājams, principiāli jāaizvada paredzētās cīņas. Tajā pašā laikā situācija kalpos kā labs grūdiens uz priekšu gaišākai nākotnei – tiks apsvērtas iespējas pievienot čempionātam jaunas trases, ko folkreisa dalībnieki jau būs testējuši un iepazinuši. Šobrīd aicinām visu mūsu krosa ģimeni uz sapratni un kopīgu sadarbību sezonas nogales posmu aizvadīšanā. Mēs negribējām izmaiņas, bet esam spiesti tās veikt.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv