Autokross/Folkreiss: „Jaunajos” Brenguļos čempionu autokross un folkreisa fināls!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.09.2015
12:33

Pēc divām nedēļām, 27. septembrī Brenguļu autotrasē norisināsies LAF Folkreisa Vasaras kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pēdējais posms. Cīņām piesaistīta arī Mini bagiju klase. Sacīkste unikāla, jo Brenguļu trase jau piedzīvojusi ievērojamas pārmaiņas, bet darbi rit visaugstāko mērķu – Latvijas čempionāta – vārdā. Sacīkstē autokrosa klasē gaidāmas īstas čempionu cīņas. Piemēram, leģendārais Jāņa Kozlovska un Raimonda Jerāna duelis!

Brenguļu autotrase kopš vasaras vidus nonākusi šā gada Latvijas čempiona Arņa Odiņa un viņa sabiedroto pārraudzībā. Nekavējoties pēc darījuma realizēšanas komanda ķērusies pie trases infrastruktūras un, kas galvenais, seguma atjaunošanas. Lai gan darbi ir vēl sākuma stadijā un pašlaik arī grūti prognozēt jaunā seguma noturību, tek darīts viss, lai uzlabotu sportistu un iesaistīto personu drošību, kā arī minimizētu klasisko, dramatisko bedru veidošanos. Šobrīd atliek cerēt, ka paveikto darbu un labos nodomus neiznīcinās rudenīgie laika apstākļi.

Brenguļu autotrases jaunā ēra būs labs pārsteigums gan sportistiem, gan līdzjutējiem.

Arī sportisti 27. septembra pasākums veidojas īpašs. Pirmkārt, jānoskaidro visi LAF Folkreisa Vasaras kausa godalgoto vietu ieguvēji, uz ko pretendē seši, septiņi dalībnieki. Otrkārt, LAF Krosa komisijas kausā starp Raimondu Lastmani un Raivi Grigoroviču cīņā par otro vietu ir tikai viens punkts. Treškārt, uz cīņu autokrosa ieskaitē gatavojas vairāki bijušie un esošie Latvijas autokrosa čempionāta medaļnieki, kas LAF Krosa komisijas kausa pēdējo posmu var pārvērst īstā čempionu cīņā. Jau kādu laiku ieplānots viens no pēdējās desmitgades grandiozākā dueļa atkārtojumiem: Raimonds Jerāns pret Jāni Kozlovski – tie paši braucēji, tās pašas mašīnas…

Sacīkstē gatavību startēt izteikuši Mini bagiju klases braucēji, tāpat savu klasi bija gatavi veidot arī VAZ Klasika dalībnieki. Tiesa, laika limitu dēļ rīkotājiem bija iespēja uzņemt tikai vienu papildu klasi – šajā gadījumā Mini. Savukārt VAZ braucēji sāk gatavoties nopietnākiem izaicinājumiem: laiks pieteikt karu pārējo klašu braucējiem LAF Krosa komisijas kausa ietvaros.

Autocross.lv tradicionālajā labajā pusē jau publicētas pieteikumu veidlapas, process sācies!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv