Autokross/Folkreiss: Krosa pieteikumiem divas dienas, folkreisam – nedēļa

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.07.2016
08:32

Strauji tuvojas noslēgumam Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējā posma pieteikumu pieņemšanas termiņš – pēdējā diena ceturtdien, 28. jūlijā. LAF Folkreisa Vasaras kausa priekšpēdējā posma pieteikumu termiņš – nākamā trešdiena. Tas viss gatavojoties Vecpils lielajai nedēļas nogalei 6. un 7. augustā.

Jāpiebilst, ka atšķirībā no Pilskalnu un 333 sacensībām kross un folkreiss atgriezušies pie vienas dienas formāta. Vecpilī sestdienā notiks Latvijas autokrosa čempionāta piektais posms, bet svētdien – LAF Folkreisa Vasaras kausa piektais posms. Tas nozīmē, ka pēc ilgāka pārtraukuma svētdien tiks sadalīti arī LAF Krosa komisijas kausa izcīņas punkti. Visos trijos seriālos šīs būs ļoti nozīmīgas sacīkstes kopvērtējuma kontekstā.

Latvijas čempionātā vismaz trijās klasēs iespējams noskaidrot Latvijas čempionus. Folkreisā tieši Vecpils sacīkste var nospēlēt izšķirošo lomu kopvērtējuma uzvarētāja noskaidrošanā, lai gan diez vai uzvarētāju uzzināsim ātrāk par pēdējo sacīksti. Arī LAF Krosa komisijas kausā Vecpils būs svarīgs posms Jura Zemberga un Aivara Galbāliņa duelī par uzvaru.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv