Autokross/Folkreiss: Krosa pieteikumiem divas dienas, folkreisam – nedēļa

Viesturs Saukāns  27.07.2016 08:32 14

Strauji tuvojas noslēgumam Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējā posma pieteikumu pieņemšanas termiņš – pēdējā diena ceturtdien, 28. jūlijā. LAF Folkreisa Vasaras kausa priekšpēdējā posma pieteikumu termiņš – nākamā trešdiena. Tas viss gatavojoties Vecpils lielajai nedēļas nogalei 6. un 7. augustā.

Jāpiebilst, ka atšķirībā no Pilskalnu un 333 sacensībām kross un folkreiss atgriezušies pie vienas dienas formāta. Vecpilī sestdienā notiks Latvijas autokrosa čempionāta piektais posms, bet svētdien – LAF Folkreisa Vasaras kausa piektais posms. Tas nozīmē, ka pēc ilgāka pārtraukuma svētdien tiks sadalīti arī LAF Krosa komisijas kausa izcīņas punkti. Visos trijos seriālos šīs būs ļoti nozīmīgas sacīkstes kopvērtējuma kontekstā.

Latvijas čempionātā vismaz trijās klasēs iespējams noskaidrot Latvijas čempionus. Folkreisā tieši Vecpils sacīkste var nospēlēt izšķirošo lomu kopvērtējuma uzvarētāja noskaidrošanā, lai gan diez vai uzvarētāju uzzināsim ātrāk par pēdējo sacīksti. Arī LAF Krosa komisijas kausā Vecpils būs svarīgs posms Jura Zemberga un Aivara Galbāliņa duelī par uzvaru.

 • autokross un folkreiss rullē

  Kāpēc autokrosam divas dienas pieteikumam?

  • Tā paredz nolikums – čempionātam jācenšas ievērot “10 dienas pirms posma” sistēmu. Fr vienkāršāk ar priekšdarbiem, līdz ar to var visu vēlāk.

 • autokross un folkreiss rullē

  Tad iznāk kad rīt beidzas pieteikums?

  • Jā, kā gandrīz vienmēr. Bet sportisti to zina, jo visi lasa nolikumu. ;) ;) ;)

 • Māris

  Uz doto brīdi spēcīgs dalībnieku sastāvs……neko piebilst…

 • Lauris

  Baeavikas esot pilns mežs……

 • autokross un folkreiss rullē

  Ooooo Zīverts atgriezies !!!

 • Guntis

  daudziem motori kaput…daži iztrakojās NEZ rallijkrossā,nemaz nebrauks uz Vecpili….skumji,bet fakts…

 • Māris

  Ko Viesturs par šo visu saka?

  • Es teiku, ka tiek sēta nepamatota panika, nez kāpēc. 1600 bišķi zem sitiena izskatās, bet pārējais kā parasti, plus/mīnus. Tā kā mēs nezinātu, ka pieteikumiem varētu dot arī divas stundas, pēdējā dienā sabirs. :) Tas, ka sezona ir gara, ir jūtams, krīt pa kādam čalim ārā. Bet tas ir normāli.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***