Autokross/Folkreiss: Labas atsauksmes par Upesciema sacīksti

Viesturs Saukāns  21.01.2013 17:01 1

Pirmajās dienās pēc sestdienas sacīkstes Garkalnes trasē Upesciemā kopējais vērtējums ir ļoti pozitīvs. Apgarots pēc sacīkstes ir arī bijušais Latvijas čempions Open klasē Jānis Kozlovskis, kurš slavēja sacensību raitumu un krosa klases cīņu iespējas.

„Gribu pateikt paldies Upesciema sacensību rīkotājiem, jo man tiešām ļoti patika,” saka Jānis. „Dinamiska sacīkste bez garām pauzēm un laika vilkšanas – lieliski, pirmajai reizei! Kas attiecas uz krosa klasi un LAF Krosa komisijas kausu, tā bija jauna, ļoti lieliska pieredze. Folkreisā izmantotā sistēma darbojās labi, pirmo reizi mūžā arī pamēģināju sacensības ar Džokera apli un man iepatikās. Neesmu drošs, vai Džokeri vajadzētu čempionātā, tādas idejas bija. Taču šādā kausa sacīkstē tas bija interesanti. Tā ir lieta, par ko tiešām jādomā. Pirmajos divos kvalifikācijas braucienos neko nesapratu par Džokeri, tāpēc arī Jānis Dreimanis mani apspēlēja. Pēc tam sāku cītīgāk domāt un rēķināt un tas radīja papildu azartu – kaut kas jauns! Un ziemas braukšana – īsta bauda! Andis Kļava teica, ka viņam ziema patīkot daudz labāk nekā vasaras braukšana. Par savu rezultātu varu teikt – jāmeklē labākas riepas, braukšana ar „apaļām” radzēm nebija veiksmīga. Ja riepas atradīšu, noteikti braukšu uz Brenguļu posmu! Nojaušu, ka uz Valmieru dosies gan Dreimanis, gan Kļava, arī Raivis Grigorovičs esot gatavs braukt, ja savāksimies kuplā skaitā. Tāpēc aicinu krosa klases braucējus pievienoties!”

Šī posma galvenais organizators Jānis Lepsis, savukārt, atzīmēja sportistu cīņas trasē: „Lieliska sacīkste, lai gan līdz pat pēdējam brīdim biju stresā par pasākuma norisi. Bet, cik pavēroju cīņas, tās bija interesantas un ļoti korektas, visai ievērojami apgāžot viedokli, ka folkreisā visi viens otru sit un grūsta. Ja ziema pieturēsies arī pēc 3. marta, kad paredzēts Ziemas kausa pēdējais posms, esmu ar mieru sarīkot vēl kādu sacīksti, ārpus ieskaites. Gribēju arī pats startēt krosa klasē ar savu VAZ, taču nepaspēju salikt motoru – bija jāizšķiras, organizēt vai skrūvēt.”

  • Bija ljoti laba saciikste! Prieks par braali, bet biku sirdii ruugtums par to, ka neizdevaas daudz pabraukt un paraadiit Civic potenciaalu… paraadiijaas negaidiits defekts, ko nespeejaam uz vietas noveerst… paldies Lastmanim un paareejiem dzhekiem, no Grigarovicha komandas, ka centaas man paliidzeet kaa vareeja… starp citu Civic no shodienas ir jauns iipashnieks :) Kursh tas ir – to driiz uzzinaasiet… pats laikam starteeshu tikai kaadu atsevishkju gonku paarii ar braali.. pieljauju, ka taa vareetu buut Bauska vai Smiltene…

    Taa kaut kaa! Katraa zinjaa paldies visiem, kuri paliidzeeja tikt uz starta! Viss veel nav beidzies :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***