Autokross/Folkreiss: Latvijas čempions – krosā, vicečempions – folkreisā!

Viesturs Saukāns  05.02.2014 21:58 2

Par pārsteigumu gaidāmajā Mūsas sacīkstē, kas notiks svētdien, 9. februārī, parūpējušies pērnā gada 2000 Super klases divi labākie braucēji Jānis Miščenko un Ritvars Zobens.

Divkārtējais Latvijas autokrosa čempions Miščenko pieteicies sacīkstei LAF Krosa komisijas kausā un šobrīd uzskatāms par galveno favorītu gaidāmajā cīņā pret vēl septiņiem pieteiktajiem dalībniekiem (pāris stundas pirms pieteikumu termiņa beigām). Savukārt 2000 Super klases Latvijas vicečempions Ritvars Zobens spēris vēl ekstrēmāku soli, piesakoties startam folkreisa ieskaitē. Vēl interesantāk – Ritvars dalīs automašīnu ar Raivi Grigoroviču, kurš, savukārt, startēs autokrosa ieskaitē.

Minēto meistaru ar čempionāta pieredzi klātbūtni ievērojami saasinās cīņas kā autokrosa, tā folkreisa ieskaitē!

  • vecpils

    jaapiesakas un ritvara zobena masinu.. :D

    • Jāpiesakās uz pašu Zobenu varbūt, ja ir interese. :D Bet jā, tā kā rodas jautājumi par tēmu, tad precizēšanai: Ritavaram būs jāievēro visi tie paši folkreisa noteikumi, kas visiem pārējiem, gan riepām jāatbilst, gan mašīnu jātirgo, ja kādam sakārosies. Bet es domāju, ka gan Ritvars, gan Raivis G. par šo visu ir kursā. Atgādinājumam – Grigorovičs vairākkārt ir startējis folkreisā, turklāt arī mašīnu savulaik notirgojis (Kadett), tā kā kursā braucēji ir.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)