Autokross/Folkreiss: Oficiāli: Upesciema posms tiek pārcelts uz 18. janvāri!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.01.2014
10:55

Jau atkal laika prognozes un apstākļi nesarūpēja pēdējā brīža brīnumu, kā rezultātā 11. janvārī Upesciemā, Garkalnes autotrasē paredzētais LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa posms pārcelts uz 18. janvāri. Pašreizējās laika prognozes sacensību norisi uzrāda kā īpaši iespējamu, jo laikā no 11. līdz 17. janvārim sola salu, ar ko būtu jāpietiek labas sacīkstes aizvadīšanai. Līdz šim saņemtie Upesciema folkreisa un autokrosa pieteikumi pārmantojas uz 18.01.

Trases šefs Jānis Lepsis ir pārliecināts, ka, ja šonedēļ uznāks sals un noturēsies līdz nākamās nedēļas ceturtdienai, ar to pilnībā pietiks, lai nākamās nedēļas sestdienā varētu notikt kvalitatīva sacīkste: „Šobrīd es negrib pieņemt domu zaudēt Upesciema posmu pilnībā, mēs esam gatavi un domāju, ka 18. janvārī sacīkste notiks. Pat, ja sestdien atkal būs plusos, iepriekšējo dienu sals izdarīs pietiekami, lai šajā trasē varētu braukt un īpaši nemocīties. Protams, jācer, ka šā brīža prognozes piepildīsies. Trases īpatnība nesola neizbraucamus dubļus – tā var būt smilšaina, bet tas nav ķepīgais māls, kuram netiek cauri. Aicinu sportistus pieteikties gan folkreisa, gan krosa klasē!”

Protams, gan rīkotāji, gan LAF Krosa komisija vēros laika apstākļus. Kopējais visu uzdevums ir nelikt sportistiem braukt trasē, kura sagādā mokas nevis sportošanas baudu.

No otras puses, pat, ja cīņas ir trasē „uz robežas” (nav runa tikai par Upesciemu), tās jāmēģina aizvadīt, jo no paredzētajiem sešiem LAF Folkreisa Ziemas kausa posmiem jāaizvada vismaz trīs, lai seriāls gūtu ieskaiti. Pašlaik sarežģīta situācija veidojas arī ar Vecpils posmu, kas sekos nedēļu pēc Upesciema jaunā datuma. Taču arī šī trase nav tik jūtīga pret „rudens režīmu”, kā, piemēram, Brenguļi. Darbu pie sava posma sāk arī Mūsas trase, kur posms paredzēts 8. februārī. Savukārt februāra otrā puse piedāvā pāris rezerves datumus, kuros ievietot pārceltos posmus, vai, galējā situācijā, iepludināt kādu asfalta sacīksti.

Īpašs aicinājums sportistiem nekavēties ar licencēšanos un pieteikšanos cīņām, jo arī nojaušamais dalībnieku skaits ļauj rast rīkotājiem motivāciju un nojausmu par gaidāmajām sacensībām.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv