Autokross/Folkreiss: Pēc Eiropas – uz Brenguļiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.05.2013
15:55

Nedēļu pēc Eiropas autokrosa čempionāta cīņām krosa pulka uzmanība pievērsīsies Brenguļu autotrasei. Tiks aizvadīts LAF Folkreisa Vasaras kausa pirmais posms, LAF Krosa komisijas autokrosa kausa sestais posms, kā arī otro cīņu savos čempionātos gatavi veikt Beta bagiju un kroskartu braucēji. Notiek aktīva pieteikšanās visās klasēs, pieteikumu termiņš – nākamā trešdiena.

Brenguļu cīņas notiks nedēļu pēc Bauskas eiropeiskajām kaislībām. Intrigu sagādā gan autokrosa, gan folkreisa klase. Autokrosā Krosa komisijas kauss turpināsies pirmo reizi kopš ziemas piecām sacīkstēm. Pēc tām kopvērtējuma vadībā atrodas Andis Kļava, bet viņam seko Jānis Dreimanis – abi jau pieteikušies Brenguļu cīņai. Brenguļiem gatava arī vismaz viena pilnpiedziņas mašīna – Nils Bernāns krās krosa pieredzi, un pareizi darīs, tieši šādiem mērķiem paredzēts LAF Krosa komisijas kauss.

Jāatgādina, ka LAF Krosa komisijas kausā var startēt ne tikai čempionātam atbilstošas automašīnas, bet arī tehnika, kurai nedaudz pietrūkst līdz pilnai LČ dokumentācijai, taču praksē automašīna tehniskajā komisijā tiek novērtēta kā droša. Ja nav pārliecības, vai ar attiecīgo auto būs iespējams iziet tehnisko komisiju, ir risinājums: dalībniekam jāatsūta mašīnas drošības karkasa fotogrāfijas uz e-pastu Viesturs.saukans@laf.lv. Fotogrāfijās tiks novērtēti karkasa kvalitātes galvenie vilcieni un dota provizoriska atbilde par mašīnas gatavību cīņām. Izmantojiet šo iespēju!

LAF Folkreisa Vasaras kausam gatavojas krietni lielāks dalībnieku skaits nekā tas bija ziemā. Jau šobrīd pieteikumos ir interesanti un jauni braucēji, turklāt zināms, ka gatavojas vēl daudzi pieredzējuši un mazāk pieredzējuši dalībnieki.

Abās junioru klasēs – Beta bagijos un CK 125 kroskartos – šis būs abu seriālu otrais posms. Beta bagiju pirmajā sacīkstē Brenguļos uzvaru guva Ričards Špaks, bet labākais pirmajā kroskartu posmā Igaunijā bija Ingus Beļakovs.

Sacensību nolikums un dokumentācija atrodama Autocross.lv labajā malā, sadaļā „Aktuāli!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv