Autokross/Folkreiss: Pēdējā pieteikumu diena, informācija sportistiem! (VIDEO)

Viesturs Saukāns  07.06.2017 11:09 14

Trešdiena ir pēdējā pieteikšanās diena gan Latvijas autokrosa čempionāta trešajam posmam, gan LAF Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa posmam, kas šonedēļ notiks Brenguļos. Rīkotāji informē sportistus par loģistiku trasē abās sacensību dienās.

Atgādinām, ka sestdien Brenguļu autotrasē notiks Latvijas autokrosa čempionāta trešais posms. Svētdien – LAF Folkreisa Vasaras kausa otrā sacīkste, kā arī LAF Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņas astotais posms.

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu diena gan vienai, gan otrai sacensību dienai – vēlāk pieteikšanās notiks ar nolikumos paredzētajām sportiskajām sankcijām.

Rīkotāju komanda informē sportistus par “izgrozīšanos” Brenguļu autotrases dalībnieku parkā. Arnis Odiņš: “Par sestdienu, 10. jūniju, LČ posmu: Katram sportistam dalībnieku parkā paredzēta  6m plata x10m gara vieta. Piekabes būs jānovieto tām paredzētā vietā. Dalībnieku parkā drīkst iebraukt tikai viens auto, kas transportē sporta auto, un viens tā sauktais tehniskais auto, kaut vai vieglā mašīna. Par svētdienu, 11. jūniju: Svētdienas sacīkstes sportistiem dalībnieku parks tiks atvērts sākot no pl.18:00. Protams, visi laipni aicināti ierasties ātrāk čempionāta cīņu vērošanai, taču tad Jums būs jāatstāj savs tehniskais sastāvs ārpus sacensību teritorijas, vieta tiks ierādīta. Pie apsardzes būs jāiegādājas ieejas biļetes sestdienas sacīkstes apmeklēšanai. Par vietām dalībnieku parkā tāpat, kā LČ: 6m x 10m, piekabes tām paredzētā vietā. Sportistiem abu dienu pasākumos pieejamās brīvbiļetes pēc sistēmas 1+4 (viens sportists, četri līdzbraucēji). Ceram, ka šajās dienās valdīs sapratne un iztiksim bez pārpratumiem! Un jā, darbosies bufete abās trases pusēs. Laipni lūgti Brenguļu autotrasē!”

 • Fanuks

  Kautkā kūtri visi piesakās,bet gan jau līdz dienas beigām dalībnieku skaitam jābūt labam.
  Gonkai jābūt uz visiem 100%
  Cik sapratu tad lietu ari nesola

 • Autokross un folkreis rulle

  Prieks par open4500

 • Fans Visiem.

  Tad jau tik cerams jāgaida Borševska pieteikums,un būs baigi labi

 • P.Ā. #77

  ..ko ta Lajevskis atkal ir sabūvējis? :)

 • Regis

  Vai tad pieteikumā neredz ko?

 • [Ex]

  Žēl 1600 klasi. Sezonas vidū paguruši :(

  • Rieksti

   Laiks vilkt kādu no Hondām ārā :)

   • Fans Visiem.

    Kas tad ar Abiem Valteriem,Skolmeisteru?

    • JM#16

     Par Kristu neko isti nezin! ši sezona vinam vairak Rallijkrosa puse.

   • [Ex]

    Vienai nav motora, otra ir panīkusi un nu jau bez autokrosa drošības karkasa sertifikāta. Nebūs :(

 • Rieksti

  Wow. Arnis Odiņš folkreisā. Beidzot debija īstajā klasē :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***