Autokross/Folkreiss: Pēdējās pieteikumu dienas Aizkrauklei

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.09.2015
09:32

Sestdien, 5. septembrī Aizkrauklē norisināsies LAF Folkreisa Vasaras kausa piektais posms un LAF Krosa komisijas kausa 11. sacīkste, kā arī fināla posms Mini bagiju klasei. Otrdiena un trešdiena ir pēdējās „bezsankciju” pieteikumu pieņemšanas dienas.

Aizkraukles sacīkste būs izšķiroša folkreisa braucējiem, kuri dala vadošās pozīcijas. Vēl nesen kopvērtējuma uzvaras pretendentu bija daudz, tomēr pirms priekšpēdējā posma līderpozīcijas stabilizējis Mārtiņš Spīķis. Ja Mārtiņam izdosies labs rezultāts arī sestdien, viņš var aizbēgt bīstami tālu no saviem sekotājiem.

LAF Krosa komisijas kausā pašlaik nav pieteikušies abi līderi Andis Kļava un Raivis Grigorovičs. Tomēr skaidrs, ka krosa klasē būs labs dalībnieku sastāvs. Šī ir iespēja čempionāta dalībniekiem, kuriem sezonas galvenā programma beigusies (tiem, kuri nebrauc uz Baltijas posmu Marijampolē), startēt nu jau brīvākā režīmā, par zemākām izmaksām – vienkārši izbaudīt braukšanas prieku labā trasē. Starp citu, var gadīties, ka dalība šajā pasākumā noderēs kā treniņš nākamā gada Latvijas čempionāta posmam, lai gan pašlaik vēl nekas nav apstiprināts šajā sakarā.

Cīņās dosies arī Latvijas Bērnu čempionāta dalībnieki ar Mini bagijiem. Sacīkstē vēl jānoskaidro šā gada Latvijas čempions. Krišs Miķelis Aploks ir tuvu titulam, tomēr vēl jāaizvada izšķirošie dueļi ar Normantu Lepši.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv