Autokross/Folkreiss: Pieteikumu termiņš noslēdzas ar pārsteigumu

Viesturs Saukāns  26.06.2014 10:52 2

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Trešdienas izskaņā noslēdzās pieteikumu termiņš svētdienas „pretējā virziena” sacīkstei. Folkreisa pieteikumu saraksts apstājās pie 33 dalībniekiem, bet krosā – 14 pieteikumu. Pēdējās minūtes pārsteigums – bijušā 2000 Super čempiona Jāņa Spīķa pieteikums.

Protams, Jāņa startēšanas nosacījums ir brāļa Jura Spīķa starts sestdien Latvijas čempionātā. Ja mašīna ir vesela, tad svētdien Jānis pēc ilgāka pārtraukuma stāsies uz starta LAF Krosa komisijas kausā.

Jau šobrīd vairāki sportisti atzinuši, ka patur prātā svētdienas sacīkstes iespēju, taču par savu startu paziņos pēc sestdienas cīņām, tāpēc galīgais krosa klases sastāvs, šķiet, būs zināms tikai svētdienas rītā. Skaidrs, ka cīņas solās būt aizraujošas.

Folkreisa 33 dalībnieku sastāvs ir šobrīd optimāls, lai gan vairāki sportisti nav paspējuši sagatavot tehniku šim posmam, un solās būt uz starta citās šā gada sacīkstēs. Tāpat vairāki braucēji šo nedēļas nogali izmantos, lai klātienē vērotu pasaules un Eiropas rallijkrosa cīņas Somijā, upurējot Vecpils posmu.