Autokross/Folkreiss: Pilskalnos ledus aug, krosā jau šobrīd izcils sastāvs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.02.2017
11:36

Sestdien sporta kompleksā Pilskalni norisināsies LAF Krosa komisijas autokrosa kausa un LAF Folkreisa Ziemas kausa trešais posms. Līdz ar cienījamo salu un rīkotāju pūlēm trasē ledus kārta aug. Tas nozīmē, ka autokrosa klasei radžu riepu izmantošana kļūst gandrīz pašsaprotama. Savukārt sastāvs krosa klasē krietni pirms pieteikumu termiņa beigām jau šobrīd spožs!

Kalna pagasta posma rīkotāji metušies cīņā pret sniega trūkumu – trase tiek laistīta, lai veidotos ledus kārta. Tas nozīmē ideālus seguma apstākļus visiem dalībniekiem: krosa braucēji varēs braukt ar radzēm, kas, savukārt, sagatavos ledus segumu ar saķeri folkreisa braucējiem. Tiesa, lai būtu precīzi, jāatzīmē, ka beigu termiņš paziņojumam par izmantojamo riepu veidu krosā saglabājas ceturtdiena.

Autokrosa klasē otrdienas pusdienlaikā septiņi pieteikumi – nav graujoši daudz, toties kādi! Sacīkstei pieteikušies pērnā gada Latvijas čempioni 2000 Super un 1600 klasē, attiecīgi, Juris Spīķis un Arnis Odiņš. Startam gatavs bijušais Open čempions Jānis Kozlovskis, 2014. gada LAF Krosa komisijas kausa ieguvējs un viens no posma favorītiem Edijs Ošs, šā brīža LAF Krosa komisijas kausa uzvarētājs Juris Zembergs, neiztrūkstoši Jānis Veģeris ar pilnpiedziņas Audi un arī 2015. gada LAF Krosa komisijas kausa vicelīderis Raivis Grigorovičs. Turklāt gaidāmi papildinājumi, tajā skaitā pilnpiedziņu frontē.

Pašlaik kūtrāki par krosa braucējiem ir folkreisa dalībnieki, tomēr arī viņu rindās gaidāmi ievērojami papildinājumi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv