Autokross/Folkreiss: Pilskalnu šoks: piesakās Uģis Traubergs ar Renault Clio!

Viesturs Saukāns  10.02.2017 09:57 8

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Sestdien Jēkabpils puses Pilskalnu trasē startam LAF Krosa komisijas autokrosa kausā pieteicies Uģis Traubergs, kurš trasē izvedīs Renault Clio automašīnu. Šis pieteikums jau tā spožo dalībnieku sastāvu sestdienas sacīkstei padara īpaši spožu.

2000.gada Eiropas autokrosa čempions Traubergs cīņā dosies ar Clio, kas vasarā tiks izmantots rallijkrosa cīņās. Aizraujošā Pilskalnu trase, kurā ir gan ātri, gan lēni līkumi, gan garas taisnes, gan tramplīns, ir laba izmēģinājumu vieta. Ar šo auto savulaik sacīkstēs startēja Jegors Saņins, bet pērn tehniku Latvijas rallijkrosa kausā izmantoja Artūrs Pumpurs, izcīnot uzvaru kopvērtējumā.

Līdz ar to krosa klases sastāvs ir zvaigžņu un sportisko intrigu pārpilns. 15 dalībnieku vidū bez jau iepriekš minētajiem krosa panākumu guvējiem pievienojies arī bijušais Latvijas vicečempions Ritvars Zobens, kurš trasē vedīs pilnpiedziņas Audi. Arī krosa debitants Armands Plūme dosies cīņā ar pilnpiedziņas “gredzenu pavēlnieku”. Vēl viens debitants Ģirts Kuzmanis startēs ar VW Golf II. Cīņai gatavs arī viens no titulētākajiem aktīvajiem braucējiem Andis Kļava un allaž daudzsološais Juris Smilga ar Ford Fiesta, plus vēl vairāki citi braucēji. Perfekti!

Arī folkreisā lēni uzsāktā pieteikšanās noslēgusies ar labu sastāvu. Par pēdējā brīža patīkamo pārsteigumu parūpējās krosā titulētais Jānis Spīķis, kurš trasē izvedīs ekstravaganto Opel Astra Caravan automašīnu. Folkreisā ar bijušo Gabrānu ģimenes izmantoto VW Golf II debitēs Krists Kalniņš, kuram ir vērā ņemama sprintu un rallija tipa sacensību pieredze. Pozitīvi, ka trasē gatavs atgriezties Brenguļu posmā smagu avāriju piedzīvojušais Raivis Anops, kurš pēc sava auto norakstīšanas uz šo posmu ticis pie Raimonda Āboliņa vasarā izmantotā VW Golf II.

Dalies ar šo ziņu