Autokross/Folkreiss: Praktiski zināms Ziemas kausu kalendārs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.11.2010
23:12

Kopumā noslēdzies darbs pie autokrosa un folkreisa Ziemas kausa kalendāra izveides. 15. janvārī startējošā ziemas sezona plānota sešos posmos dažādos Latvijas reģionos. Sacīkstes plānotas Raunā, Bauskā, Brenguļos, Vecpilī, Rīgā un Ropažos. Šo posmu kopvērtējumi noteiks autokrosa Ziemas kausa ieguvēju un folkreisa Ziemas kausa ieguvēju. Kalendārs pašlaik vēl ir neoficiāls, taču nav pamats uzskatīt, ka kaut kas no plānotā varētu mainīties. Protams, kalendārs tiks koriģēts, ja būs nepieciešamība, sezonas laikā, atkarībā no laika apstākļiem.
Gan folkreisā, gan autokrosā paredzēta vienas klases ieskaite. Folkreisā nav paredzētas lielas atšķirības noteikumos kā šā gada ziemas sezonā, vienīgi var tikt atcelts aizliegums izmantot Matador, NIIŠP un Barrum ceļu satiksmei paredzētos riepu modeļus.
Autokrosam Ziemas kausu paredzēts izspēlēt vienā klašu apvienībā – priekšpiedziņas un aizmugures piedziņas kopējā ieskaitē. Paredzēts, ka autokrosa klases dalībnieki izmantos brīvas izvēles bezradžu riepas.
Abās kausa izcīņās sacensību norise paredzēta pēc folkreisā līdz šim izmantotajiem noteikumiem, kas paredz trīs kvalifikācijas braucienus, B un A finālu. Sacensību braucienu formula gan var tikt koriģēta attiecīgajā sacensību dienā, atkarībā no dalībnieku skaita.

2011. gada Autokrosa Ziemas kauss, Folkreisa Ziemas kauss

15. janvāris, Rauna, Raunas Bruģakmens trase
22. janvāris, Bauska, s/k Mūsa
6. februāris, Valmiera, Brenguļu autotrase
19. februāris, Vecpils autotrase
26. februāris, Rīga, Biķernieku rallijkrosa trase
12. marts, Ropaži, s/k 333 rallijkrosa trase

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv