Autokross/Folkreiss: Priekulē uzvar Vočtavs, Eglītis, Andersons un Jančauskis

admin admin
05.06.2010
00:46

Ar dramatiskām cīņām noslēgusies Priekules autokrosa un folkreisa sacīkste. Latvijas čempionāta B600 klasē trešajā posmā uzvaru pēdējā aplī izrāva Otto Vočtavs, aiz sevis atstājot Daini Podžuku (augstākais rezultāts karjerā) un Ģirtu Zīli, kurš pēdējo apli uzsāka vēl līdera godā. Čempionāta kopvērtējuma drāmu pastiprināja līdera Aigara Liškovska izstāšanās laika kontrolē motora defekta dēļ. Finālā aiz pjedestāla vieta guva Jānis Baumanis un Valters Zīverts.
Arī D12 klase sagādāja lielisku spēkošanos dienas garumā. Lai arī fināls aizritēja bez īpašas intriga, kvalifikācijas braucieni bija aizraujoši, bet pa uzvarai guva Bruno Leimanis, Kristaps Eglītis un Aldis Grantiņš. Finālā uzvaru guva Eglītis, viņam sekoja Leimanis un Grantiņš, bet pārējās vietas sadalīja Imants Galbāliņš un Jānis Polis.
Folkreisa dalībnieki aizvadīja Kurzemes kausa pirmo posmu. Septiņu dalībnieku konkurencē pirmo uzvaru folkreisā guva saldenieks Uldis Andersons, aiz sevis atstājot Sandi Džeriņu un Aldi Zvirbuli (abi – Vecpils).
Andersons, kurš savulaik kļuva par pirmo folkreisā startējušo kurzemnieku, nu kļuvis arī par pirmo Kurzemes uzvarētāju folkreisa 17 sacīkšu vēsturē.
Nacionālo klašu grupā sastāvs nebija daudzskaitlīgs, toties ļoti raibs tehnikas ziņā. Uzvaru ar pilnpiedziņas VW Golf II guva lietuvietis Stepans Jančauskis. Otro vietu, finālā apmetot kūleni, guva Reinis Palēvics ar VAZ 2101 automašīnu. Trešais, piedzīvojot ātrumkārbas defektu, palika Ainārs Kenigsbergs. Šīs grupas dalībnieki aizvadīja kopīgus braucienus ar folkreisa dalībniekiem.
Plašāk – tuvākajās dienās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv