Autokross/Folkreiss: Publicēti Krosa komisijas kausa un Folkreisa Ziemas kausa nolikumi

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.11.2015
13:38

Oficiāli laf.lv publicēti LAF Krosa komisijas autokrosa kausa un LAF Folkreisa Ziemas kausa 2016. gada nolikumi. Paralēli notiekošie seriāli startēs decembra otrajā pusē, ja to ļaus laika apstākļi.

Abi nolikumi, kuri būtībā ir līdzīgi, piedzīvojuši nelielas izmaiņas. Galvenais jaunums ir dubultā izloze, kas nozīmē, ka sacensību rītā sportisti izlozēs vispirms kvalifikācijas starta grupas un vietas 1. un 2. kvalifikācijā, kam sekos grupu un starta vietu izloze 3. un 4. kvalifikācijai. Šīs izmaiņas nozīmē, ka sportistiem dienas gaitā nevajadzēs visu kvalifikāciju pavadīt ar vieniem un tiem pašiem konkurentiem.

LAF Krosa komisijas kauss tiks aizvadīts 11 posmos gan ziemā, gan vasarā. LAF Folkreisa Ziemas kausa kalendārā paredzēti septiņi posmi, kas ir daudz, taču visai droši, ka kāds posms atkritīs laika apstākļu dēļ.

Pirmās sacīkstes abos seriālos paredzētas 20. decembrī Brenguļos un 26. decembrī Vecpilī. Protams, ja to ļaus laika apstākļi.

Sportisti aicināti kārtot licenču un automašīnu dokumentu lietas. Jāpiebilst gan, ka abas decembra sacīkstes vēl varēs veikt ar 2015. gada licencēm.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv