Autokross/Folkreiss: Sākas pieteikšanās Brenguļu dubultšāvienam!

Viesturs Saukāns  30.05.2017 20:19 5

Brenguļu autotrasē paredzētais dubultšāviens tuvojas – nākamnedēļ sestdien tiks aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta trešais posms, bet svētdien cīņu turpinās LAF Folkreisa Vasaras kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa dalībnieki. Pieteikšanās sākusies!

Brenguļu autotrasē tas būs sen nebijis krosa festivāls. Rīkotāji pirmo reizi plāno aizvadīt dubulto programmu, sestdien aizvadot čempionāta cīņas, bet svētdien dodot iespēju spēkoties folkreisa dalībniekiem un krosa kausa braucējiem. Trasē jau atkal gaidāmas izmaiņas – tiek strādāts pie trases seguma, kā arī norobežojumu atjaunošana, betonus aizstājot ar metāla apmalēm.

Nepieciešamos dokumentus pieteikšanās procesam sportisti var atrast Autocross.lv labajā malā, kā ierasts. Aicinājums izvēlēties pareizās pieteikuma veidlapas, precīzi piesakoties disciplīnai un sacīkstei, kuru plānots aizvadīt.

 • oto

  Vai esošais dalībnieku skaits ir patiess vai arī ir ziņas ir aizkavējušās, jo nav arī komentāri no Viestura kā pirms katra posma, kas notiek?

  • Komentāari būs, no šodienas sāksim pētīt, kas notiek sarakstos. Dalībnieku skaits ir patiess, bet šodien vēl ir pēdējā diena.

   • [Ex]

    Pagaidām bēdīgs skats uz dzīvi… :(

    • Jūs tā bēdājat, it kā nezinātu “pēdējās dienas sindromu”.

     • [Ex]

      Nu man šis – kāpēc tā ir jāstiepj gumiju – nekad īsti nav bijis saprotams :( Mēs vienmēr sarakstos bijām vieni no pirmajiem, lai gan organizaotriem, gan skatītājiem būtu ar ko rēķināties…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***