Autokross/Folkreiss: Sākas pieteikšanās Čempionu autokrosam un Folkreisa superfinālam!

Viesturs Saukāns  28.08.2017 22:35 2

Autocross.lv labajā malā atrodami dokumenti, ar kuru palīdzību sportisti var pieteikties 9. septembra Čempionu autokrosam un LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posmam Brenguļu autotrasē. Čempionu interese milzīga, bet folkreisā izcila cīņa par sezonas kopvērtējuma uzvaru. Sākam!

Jāvērš sportistu uzmanība uz pieteikumu termiņu – tas ir 5. septembris, nākamā otrdiena, tātad termiņš noslēdzas nedaudz agrāk kā ierasts.

Čempionu autokross Brenguļu autotrasē, kas norisināsies trešo gadu pēc kārtas, autokrosa klasē pulcēs daudzus esošos un bijušos autosporta čempionus. Pērn pārstāvēto titulu skaits sasniedza 27 – bija gan Latvijas, gan Baltijas autokrosa čempioni, kaimiņvalstu čempiontitulus un citās autosporta disciplīnās uzvaras sasnieguši sportisti. Šogad vairāki gaidāmie dalībnieki atzīmējuši, ka dalība Čempionu krosā kļūst par goda lietu, tāpēc steidz sarūpēt pieteikumus.

Folkreisā izšķirošā sezonas cīņa, kurā jāizšķir šā gada labākie braucēji rekordu sezonā. Uz uzvaru joprojām pretendē četri sportisti, kuri atrodas 13 punktu robežās ar 20 iegūstamiem punktiem par uzvaru. Teorētiski kādu no sezonas Vasaras kausa medaļām vēl var izcīnīt deviņi dalībnieki!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 16.12.2017. LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (-) Dalībnieki KKK (-)