Autokross/Folkreiss: Sākas Vecpils autotrases maratons!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.06.2015
10:17

Tuvākajos mēnešos Latvijas autokrosa un folkreisa dzīvi diktēs Vecpils autotrase – dažādas sacensības, dažādi braukšanas virzieni, dažādi uzvarētāji. Jau vairākas dienas norisinās pieteikšanās gan 21. jūnija LAF Krosa komisijas autokrosa kausa un folkreisa, gan 28. jūnija Baltijas un Latvijas autokrosa čempionāta sacīkstēm. Sportistiem svarīgi – nesajaukt pieteikumu veidlapas, pieteikumu termiņus un pasākumus, kuros ir uzdevums startēt!

21. jūnijā Vecpils autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Vasaras kausa 3. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 9. cīniņš. Savukārt 28. jūnijā turpat Vecpilī arī Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta posms (reģistrācija sāksies jau 27.06.). Lai gan katrs pasākums tiks aizvadīts atšķirīgos trases virzienos, autokrosa braucēji 21. jūnija sacīksti lieliski var izmantot treniņiem un trases „izgaršošanai”. Jebkurā gadījumā, čempionāta dalībniekiem augustā vienalga būs jābrauc „jaunajā” virzienā, kurš, starp citu, ir mainījies no iepriekšējā gada.

Lai gan abi pasākumi notiek ar nedēļas starpību, pieteikumu termiņi ir visai cieši kā folkreisam un Krosa komisijas kausam, tā čempionātam. 21. jūnija sacīkstes pieteikumu termiņš ir trešdiena, 17. jūnijs. 28. jūnija sacīkstes pieteikumu termiņš ir piektdiena, 19. jūnijs. Sportistiem jāuzmanās nesajaukt pieteikumu veidlapas, kā arī pasākumus, kuros īsti ir plānots startēt.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv