Autokross/Folkreiss: Sākta pieteikšanās Brenguļiem un Vilkičiem

Viesturs Saukāns  14.05.2015 08:59 5

Autocross.lv un LAF Krosa komisija uzsāk pieteikšanos nākamajām sacensībām – LAF Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posmam Brenguļos un Latvijas un Baltijas čempionāta posmam Vilkičos. Svarīga informācija sportistiem!

31. maijā Valmierā, Brenguļu autotrasē notiks LAF Folkreisa Vasaras kausa 2. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 8. posms. Šai sacīkstei ar pieteikšanos viss kā ierasts – pieteikuma veidlapa labajā pusē, sistēma līdzšinējā. Piebilde – trasē cīņas šoreiz plānots aizvadīt pretējā virzienā nekā pēdējā laikā ierasts: pulksteņa virzienā (stāvot pie sekretariāta mašīnas brauc no labās uz kreiso pusi).

Nedaudz sarežģītāks stāsts par Vilkičiem. Pirmkārt, lai ir precizēts, sacīkste notiks 6. un 7. jūnijā – sestdienā reģistrācija un tehniskā komisija, svētdienā tikai braukšana. Tātad reģistrēties svētdien no rīta nav paredzēts, vismaz nolikums neko tādu neparedz. Ja par nolikumu – tas, kā arī trase shēma un pieteikuma veidlapa publicēti Autocross.lv labajā pusē. Uzmanību par pieteikumu sūtīšanu – kad tas aizpildīts, pieteikums jāsūta uz abām norādītajām e-pasta adresēm, gan Lietuvas organizatoram, gan LAF Krosa komisijai (autokross@laf.lv). Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka pieteikums nesasniedz visus paredzētos mērķus.

Sākam pieteikšanos! Lai visiem veicas!

 • Valmierā noteikti būšu!

 • 26

  Par Brenguļiem,kas ar Džokeri,tas pats,galā norobežots ar mazu uzbērumu(no pamat trases) vai ,trases vidus.Un starta taisnes beigas,kur sākas līkums,kas ar to,ārējā mala,tur nevar sanāk,ka taisni aiziet???Nekādas panikas, tīri intereses pēc jautāju. ?:-)

 • Fans Visiem

  Tas pats starta taisnē 1 likums atdalits ar mazo uzbērmumu.bet tasini tur to4na nevar aiziet!

  • Fans Visiem

   Tas pats Kas rudenī un ziemā būs!! patrases 1 līkums!

 • Fans Visiem

  Kur Brenguļiem plakāts,afiša?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā