Autokross/Folkreiss: Sākta pieteikšanās Brenguļiem un Vilkičiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
14.05.2015
08:59

Autocross.lv un LAF Krosa komisija uzsāk pieteikšanos nākamajām sacensībām – LAF Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posmam Brenguļos un Latvijas un Baltijas čempionāta posmam Vilkičos. Svarīga informācija sportistiem!

31. maijā Valmierā, Brenguļu autotrasē notiks LAF Folkreisa Vasaras kausa 2. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 8. posms. Šai sacīkstei ar pieteikšanos viss kā ierasts – pieteikuma veidlapa labajā pusē, sistēma līdzšinējā. Piebilde – trasē cīņas šoreiz plānots aizvadīt pretējā virzienā nekā pēdējā laikā ierasts: pulksteņa virzienā (stāvot pie sekretariāta mašīnas brauc no labās uz kreiso pusi).

Nedaudz sarežģītāks stāsts par Vilkičiem. Pirmkārt, lai ir precizēts, sacīkste notiks 6. un 7. jūnijā – sestdienā reģistrācija un tehniskā komisija, svētdienā tikai braukšana. Tātad reģistrēties svētdien no rīta nav paredzēts, vismaz nolikums neko tādu neparedz. Ja par nolikumu – tas, kā arī trase shēma un pieteikuma veidlapa publicēti Autocross.lv labajā pusē. Uzmanību par pieteikumu sūtīšanu – kad tas aizpildīts, pieteikums jāsūta uz abām norādītajām e-pasta adresēm, gan Lietuvas organizatoram, gan LAF Krosa komisijai (autokross@laf.lv). Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka pieteikums nesasniedz visus paredzētos mērķus.

Sākam pieteikšanos! Lai visiem veicas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv