Autokross/Folkreiss: Sākusies pieteikšanās Smiltenes posmam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.02.2013
12:46

Līdz nākamās nedēļas trešdienai – 27. februārim – norisinās pieteikšanās 3. marta autokrosa un folkreisa sacīkstei Smiltenē, Tepera autotrasē. Cīņā šoziem pēdējo reizi dosies LAF Folkreisa Ziemas kausa dalībnieki, kā arī pēdējo sacīksti pirms vasaras posmiem LAF Krosa komisijas autokrosa kausa braucēji. Lūgums nekavēt pieteikšanos, lai laicīgi ir nojaušams aptuvenais sportistu sastāvs.

Nojaušams, ka iepriekšējais Krosa komisijas autokrosa kausa posms Mūsā ienesis zināmu azartu krosa braucēju pulkā, jo sacīkste izvērtās aizraujoša un neprognozējama visas dienas garumā gan sportistiem, gan skatītājiem. Jebkurā gadījumā, katrs no Bauskā startējušajiem aicināts arī uz Smilteni! Un, cik zināms, daļa jau gatavojas gaidāmajai cīņai.

Atgādinām, ka LAF Krosa komisijas autokrosa kauss ir iespēja par salīdzinoši zemām izmaksām startēt sacensībās – licencētajiem sportistiem dalības maksa posmā ir Ls 25, kas, kā smejoties sarēķinājuši dalībnieki, nobraukto apļu skaita ziņā pret cenu ir lētāk nekā īres kartings. Nelicencētajiem sportistiem dalības maksa ir tikai par Ls 10 lielāka un tā sauktās vienreizējās licences rēķina. Turklāt, lai arī Krosa komisijas kausa dokumentācija paredz mašīnu atbilstību Latvijas čempionāta noteikumiem, tehniskā ziņā pieļaujamas atkāpes (protams, vienmēr ir labāk, ja viss ir sakārtotāks, tomēr šis seriāls var noderēt kā pārejas sacensības, virzoties, piemēram, uz Latvijas autokrosa čempionātu).

LAF Krosa komisijas autokrosa kausā paredzēti desmit posmi – Smiltenes cīņa būs piektā, bet pārējie posmi paredzēti vasaras sezonā.

LAF Folkreisa Ziemas kausā šis būs pēdējais posms. Sacīkstē nākamsvētdien jānoskaidro Ziemas kausa ieguvējs. Uz šo titulu pretendē trīs dalībnieki – Renārs Ēķis, Mārtiņš Starks un Ermīns Vācietis. Visticamāk, uzvarētāju noskaidros Ēķa un Starka duelis, taču pārējo medaļu sadalē iesaistās pārāk daudz pretendentu, lai kopvērtējuma līderus nosauktu par noskaidrotiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv