Autokross/Folkreiss: Sestdien pa Delakūra cīņu vietām!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
06.02.2013
14:40

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena sestdienas folkreisa un autokrosa sacīkstei Vecpilī, kas būs Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa trešais posms. Sacīkste notiks trasē, kurā vēl pirms nedēļas ātrumposmu veica Eiropas rallija čempionāta dalībnieki, tajā skaitā leģendārais Fransuā Delakūrs.

Vecpils autotrases saimnieks Kaspars Džeriņš ziņo, ka pēdējās dienās ienākuši telefona zvani ar jautājumiem par trases situāciju saistībā ar atkusni. Taču Kaspars mierina: „Ar trasi viss ir kārtībā, tā ir tik sasalusi, ka atlikušajās dienās nekas tai nevar notikt. Krosa klasei jābrauc ar naglām, folkreiss lai gatavojas uz slīdēšanu. Tagad trasē ir sasnidzis jauns sniegs, sāk salt un sals nākamajās dienās. Tāpēc tie, kuri svārstās – meklējiet treilerus un tiekamies sestdien. Rallisti atstājuši ne tikai labu auru trasē, bet arī lieliski nolīdzinājuši to.”

Trešdienas pusdienlaikā pieteikušies nepilni divi desmiti folkreisa braucēju, taču skaits noteikti palielināsies. Krosa klasē šobrīd pieci pieteikumi, taču arī iespējama dalībnieku skaita palielināšanās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv