Autokross/Folkreiss: Sestdien pa Delakūra cīņu vietām!

Viesturs Saukāns  06.02.2013 14:40 0

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena sestdienas folkreisa un autokrosa sacīkstei Vecpilī, kas būs Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa trešais posms. Sacīkste notiks trasē, kurā vēl pirms nedēļas ātrumposmu veica Eiropas rallija čempionāta dalībnieki, tajā skaitā leģendārais Fransuā Delakūrs.

Vecpils autotrases saimnieks Kaspars Džeriņš ziņo, ka pēdējās dienās ienākuši telefona zvani ar jautājumiem par trases situāciju saistībā ar atkusni. Taču Kaspars mierina: „Ar trasi viss ir kārtībā, tā ir tik sasalusi, ka atlikušajās dienās nekas tai nevar notikt. Krosa klasei jābrauc ar naglām, folkreiss lai gatavojas uz slīdēšanu. Tagad trasē ir sasnidzis jauns sniegs, sāk salt un sals nākamajās dienās. Tāpēc tie, kuri svārstās – meklējiet treilerus un tiekamies sestdien. Rallisti atstājuši ne tikai labu auru trasē, bet arī lieliski nolīdzinājuši to.”

Trešdienas pusdienlaikā pieteikušies nepilni divi desmiti folkreisa braucēju, taču skaits noteikti palielināsies. Krosa klasē šobrīd pieci pieteikumi, taču arī iespējama dalībnieku skaita palielināšanās.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***