Autokross/Folkreiss: Sestdien sacīkste būs, Brenguļos strādā sniega pūtējs! (FOTO)

Viesturs Saukāns  25.01.2017 17:40 6

Dažas stundas pirms pieteikumu termiņa beigām Brenguļu autotrase apstiprina, ka sestdienas autokrosa un folkreisa sacīkste būs! Nav atpakaļceļa – trasē no šīs pēcpusdienas strādā sniega pūtējs. Sportistiem jāsaņemas kuplināt dalībnieku saraksti.

Rīkotājs Arnis Odiņš atzīst, ka šīs sacīkstes vārdā iet uz pilnu banku: “Laika prognoze visu gatavošanās laiku ir nervus kutinoša, taču nolēmām, ka mums vajag šo nakts autokrosu! Tāpēc darām visu, kas mūsu spēkos. Kopš otrdienas vakara trase kārtīgi sasala, bet kopš šī vakara esam iedarbinājuši sniega pūtēju. Sasalušajai zemei vajadzētu ļaut sniegam un ledum noturēties līdz sacīkstei. Jāizdodas, pārāk stipri visi vēlamies šo pasākumu! Sacīkste būs, atpakaļceļa nav.”

Šobrīd rit pēdējās nolikumā paredzētās stundas pieteikumu iesūtīšanai un gaidāmi papildinājumi visās klasēs – gan autokrosā, gan folkreisā, gan RX Lada ieskaitē. Ja daži plāno nestartēt, nenoticot laika apstākļiem, tad aicinājums pārdomāt – būs labi!

 • [Ex]

  Lieliski! Well done!

 • Uģis

  Malači! Visu cieņu! Lai izdodas!
  novēl Provento komanda

 • Marčelo

  Super,Arnis kā vienmēr augstākajā līmenī….?
  Žēl,ka es skatītājos…

 • Fanuks

  Nu labs.Paldies Arnim un komandai.kuri šo visu uzņemās.sastāvi arī labi klasēm,bet derētu pa vēl kādam katrā klasē.

 • oto

  Tiešām malači par uzņēmību, tikai žēl, ka viss nokusīs, bet cerams, ka organizatoriem nebūs vēlme par katru cenu palaist ar naglām, tas sabojās pārējo neradžu braucēju intrigu, kā pierādīja Smiltene, ļoti interesantas un aizraujošas cīņas, situācija mainījās ļoti bieži un apdzīšana visas trases platumā, ja būs radzes, un smiltis trasē būs obligāti, būs viena špūre.

  • Fanuks

   Nekas nenokusis.Valmiera ir plus 1 tagad tik.un uz trases ir diezgan,liela ledus karta.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***