Autokross/Folkreiss: Šis tas labs tirgošanā

Viesturs Saukāns  13.07.2012 15:28 2

Atkal jauni piedāvājumi tiem, kas vēlas iegādāties sporta tehniku. Iespējams tikt pie Mareka Daiņa pirmās Honda automašīnas, ar kuru startēts Latvijas autokrosa čempionāta pirmajos divos posmos Smiltenē un Brenguļos 1600 klasē. Tāpat kuluāros dzirdēts un lasāms, ka iespējams iegādāties Agra Kalviša un Jāņa Mētras folkreisā izmantoto VW Scirocco, jo abi ir citas tehnikas meklējumos.

Mareka Daiņa auto ir tirdzniecībā, jo Marekam radās iespēja krosam sagatavoto Vecpilī izmantoto Honda CRX Del Sol. Honda Civic būtu lieliski izmantojama folkreisa sacensībām, kā arī debijai Latvijas čempionātā. Informācija un cena šeit: 29932108 (Mareks Dainis)

Kalviša/Mētras Scirocco ir daudzsološs auto, ar kuru, pat divatā braucot, sportisti pratuši pa reizei nonākt šīs vasaras sezonas A finālos – ātruma pietiek. Sludinājums: Pārdod folkreisam gatavu automašīnu VW Scirocco. Salikta jauna ritošā, uzlikts jauns pakaļējais tilts. Dzinējs 1.8 l 16V. Gaspars racing pārvilkta elektrība. Resnie amortizatori. Cena: 550 Ls. Kontakti: Tālruņa nr.: 26113240; E-pasts: kiits@inbox.lv

Draugiem.lv atrodams kontakts ar Kasparu Lielmežu. Viņš raksta: „Ja ir kāds, kurš meklē auto folkreisam, tad es tirgoju divas mašīnas!” Kasparu par sīkāku informāciju uzrunājiet personīgi.

Savukārt Mārtiņš Spīķis ir gatavs īrēt kādu no esošajiem folkreisa automobiļiem, tāpēc, ja ir interese, arī viņš atrodams Draugiem.lv.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***