Autokross/Folkreiss: Superfinālu gaidot 4: Jeršovs ar Audi; 4 prom, četri klāt

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
06.09.2013
14:07

Pēdējās izmaiņas pirms sacensību nedēļas nogales dalībnieku sarakstā – dalību atteikuši četri braucēji, četri arī nākuši klāt. Viens no Open klases favorītiem Ints Jeršovs pārsēžas Auddi Quattro.

Atteikumus atsūtījuši četri sportisti. Traumas dēļ uz starta nevar iziet Buggy 1600 klases braucējs lietuvietis Toms Zavarskis. VAZ Klasika sarakstus tehnisku problēmu dēļ pametis Elvijs Zaķītis. Pēdējā brīža motora defekts arī Open braucējam Ilgonim Ašmanim, bet 1600 klase zaudē Jāni Nikelu. Organizatoru un LAF Krosa komisijas vārdā paldies sportistiem par pieklājību, atsaucot savu dalību no sacensībām!

Tikmēr sportistu skaits kopumā nemainās, jo četri dalībnieki nākuši klāt. Folkreisā otrreiz mēģinās debitēt uz Vecpili pieteiktais, bet nestartējušais Kaspars Meņģelis. Kroskartos uz starta ar CK 125 klases kartu izies Krievijas braucējs Pavels Kričevskis. Divi igauņi pievienojas B6000 smago bagiju klasei – Franks Tidebergs un Kardo Kunnapū. Interesanti, ka šī klase līdz ar to sasniedz gandrīz pilnu starta laukumu – 11 dalībniekus!

Open viens no līderiem Ints Jeršovs ziņo, ka Bauskas posmu veiks ar Audi 90 Quattro automašīnu: „Izmērījām kompresiju Subaru un sapratām, ka, pat ja izdotos svētdien finišēt, motors, visticamāk, būtu neglābjams. Tā kā tajā ieguldīti prāvi līdzekļi, izvēlos startēt ar Audi. Skaidrs, ka šādā situācijā vairs nevar būt runa par cīņu ar Agri Brediku par Baltijas kausu, taču skatītājiem noteikti būs aizraujoši vērot mūsu cīņu ar Jāni Kozlovski par vicečempiona titulu Latvijā.”

Nu gan… Kam vēl skrūvējama tehnika, tiem veiksmi. Pārējiem – aujam kājas, vakarā Mūsā pirmais futbola raunds!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv