Autokross/Folkreiss: Svētdien Brenguļos gandrīz 40 dalībnieku

Viesturs Saukāns  19.09.2013 14:11 7

Trešdienas pieteikumu termiņš svētdienas Brenguļu sacīkstei noslēdzās ar 37 pieteikumiem: 27 folkreisa, 6 autokrosa un 4 Beta bagiju dalībnieki. Sezonas fināls būs gana iespaidīgs.

Kopvērtējumu situācijas analīzi veiksim atlikušajās dienās līdz sacīkstei, taču galvenās likmes ir abu pieaugušo seriālu uzvarētāju noskaidrošanā: Folkreisā uz Vasaras kausa uzvaru pretendē pieci dalībnieki, bet LAF Krosa komisijas kausā līderiem Andim Kļavam un Jānim Dreimanim ir vienāds punktu skaits!

Lai gan Kurzemē un Latvijas vidienē šajās dienās pamatīgi līst, vidzemnieki ziņo, ka Valmierā praktiski nav lijis, arī prognozes sola pavisam minimālus nokrišņus. Līdz ar to mazinās bažas par trases seguma noturību. Arī pie seguma šovasar esot strādāts – attīrīta trases ūdens notecēšanas sistēma, segums papildināts ar jaunu kārtu, veikti labojumi arī pavasarī komisijas norādīto trūkumu novēršanai.

 • aivars

  lodiski tik maz pieteikumu loti tizla trase

 • Fans

  Nepiekritu Brenguļu trase ir laba ja to sagatavo un daudzi sportisti ir teikusi ka si trase ir viena no labakajam trasem!!{Mošk ka tu tur nesi bijis?}

  • Ričīs

   Es tur esmu bijis un braucis,un man vismaz nav nekaada velme tur atgriezties,jebkura amatieru trase ir labāka,nemaz nerunājot par pārējām LČ trasēm

   • Fans

    R .Jerans ir teicis ka ši trase ir laba vinkarsi vina ir parak jutiga pret laik apstakliem.Un tapecvinai ir daudz bedres vina tagad ir uzlabota :-)

 • aivars

  esu bijis bet pec pieteikumiem fakts pedeja vieta Latvija

 • Fans

  Tak nav ja to sagatavo ta var but pa ļoti laba tikai daudzi nepiesakas tapec ka vini doma ka ta ir parak bedraina trase bet tagat B-trase ir sagatavota un meiģinās nakoš gad tikt autokrosā atpakaļ!!

 • aivars

  lai izdodas

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***