Autokross/Folkreiss: Svētdien lielā diena Smiltenē, gatavība Aizkrauklei, Marijampolei

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.08.2015
17:00

Svētdien Smiltenē, Tepera trasē tiks aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta pēdējais posms. Par čempiontitulu un medaļu sadales iespējām jau lasīts. Visi uz Tepera trasi! Savukārt pēc Smiltenes folkreisa un autokrosa sacīkste Aizkrauklē, kā arī Baltijas fināls Marijampolē – abām sacensībām atvērta pieteikšanās!

Tas, ka visam krosa kolektīvam svētdien jābūt Smiltenē, nav apšaubāms – Lielais Fināls ir klāt! Daudz nezināmā, daudz intrigas!

Starp citu, piektdienas pēdējā brīža labā ziņa – 2000 Super klasē startam pieteicies Juris Smilga, kurš čempionātā startēs pirmo reizi kopš 2012. gada. Viņš sagatavojis jaunu Ford Fiesta automašīnu (nav sakara ar Ritvara Zobena Vecpilī-1 iznīcināto tehniku, kā varētu padomāt). Sliktā ziņa gan arī saistīta ar 2000 Super klase – pēc autobusa problēmām Norvēģijā Edijs Ošs nepaspēs līdz sacīkstei mājās dabūt savu VW Golf III, līdz ar to NEZ rallijkrosa bronzas medaļnieks Smiltenē būs skatītāja lomā.

Aizkraukle un Marijampole gatavībā

Aizkraukles autotrasē 5. septembrī norisināsies LAF Folkreisa Vasaras kausa piektais posms, LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 11. sacīkste, kā arī Latvijas Bērnu čempionāta Mini bagijiem pēdējā sacīkste. Autocross.lv labajā pusē atrodamas attiecīgā seriāla pieteikuma veidlapas un dalībnieku saraksti. Nolikums sekos.

Nedēļu vēlāk Lietuvā, Marijampoles trasē atrisināsies Baltijas autokrosa čempionāta cīņas. Šīs sacīkstes dokumentācija atrodama laf.lv.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv