Autokross/Folkreiss: Uzmanību! Ierēķiniet ceļa remonta laiku!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.06.2013
14:44

Nedēļas nogale Vecpilī dalībniekiem un skatītājiem sāksies ar sarežģītu ceļu uz Vecpils autotrasi – Rīgas-Liepājas šoseja neilgi pirms trases tiek cītīgi remontēta. Šobrīd ceļa posmā ir seši kustības virzienu luksofori, kuru veikšanai nepieciešamas papildu 20-30 minūtes. Noteikti ierēķiniet šo laiku, turklāt jāņem vērā, ka 100 sporta mašīnu aizvilkšana līdz trasei var vēl vairāk paildzināt šo laiku.

Sacensību rīkotājs Kaspars Džeriņš lūdz sportistus ierēķināt šo laiku, lai nekavētu sacensību norisi. Tāpat arī skatītājiem aicinājums braukt laicīgi, lai nenokavētu sacensību sākumu. Vietējie iedzīvotāji atzīmē, ka meklēt apkārtceļus, lai apbrauktu remontu, īsti nav vērts, tad drīzāk mierīgāk ir pastāvēt pie luksoforiem un iemalkot tēju.

Kaspars arī atzīmē, ka mainījušies pāris izšķiroši objekti pirms iebraukšanas trasē. Remontu dēļ uz laiku pazudis 162. kilometra stabiņš, kas vēstīja, ka drīz jāmeklē iebraukšana trasē. Turklāt izmainījusies uz labo pusi arī ainava pašā pagriezienā uz trasi – teritorija sakārtota, graustiņš pārkrāsots. Situāciju rīkotāji centīsies glābt ar baneri pie iebraukšanas trasē, nepalaidiet garām.

Atgādinām, ka Vecpils autotrase ir sasniedzama, braucot pa Rīgas-Liepājas šoseju. Aiz (neesošās) zīmes 162.km pagrieziens pa labi, kur pa zemes ceļu jāveic vēl aptuveni kilometrs, līdz labajā pusē būs redzama gaidāmo cīņu vieta. Pucējamies!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv