Autokross/Folkreiss: Uzvaras Kļavam un Vācietim, kurš zaudē mašīnu

Viesturs Saukāns  19.01.2013 19:31 4

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posmā Upesciemā uzvaru izcīnīja Andis Kļava, bet LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posmā labākais bija Ermīns Vācietis. Pēc sacensībām folkreisa uzvarētāja automašīna tika nopirkta, izmantojot folkreisa pirkšanas sistēmu.

Autokrosa finālā Kļava izvirzījās vadībā pēc sākotnējā līdera Jāņa Kozlovska sagriešanās. Uz pjedestāla arī Jānis Dreimanis un Raivis Grigorovičs. Folkreisā no starta vadībā izvirzījās Vācietis, taču drīz viņu apdzina Ritvars Kārkliņš. Tomēr Ermīns apspēlēja konkurentu ar Džokera apļa palīdzību, sasniedzot uzvaru. Kārkliņš tiešā cīņā zaudēja otro vietu Mārtiņam Starkam.

Junioru vērtējumā uzvara Renāram Ēķim, bet labākā komanda – Autocross.lv Folkreisa komanda (Ēķis, Ritvars Bendziks, Viesturs Saukāns).

Pēc sacensībām tika saņemti divi auto iegādes pieteikumi – uz Vācieša un Kārkliņa mašīnām. Vācieša auto iegādājās divkārtējais B600 Latvijas čempions Jānis Baumanis, savukārt Kārkliņa auto pieteikums tika atsaukts, kā rezultātā tika zaudēta iemaksātā drošības nauda.

Plašāk – drīzumā.