Autokross/Folkreiss: Uzvaras Vanteram un Kārkliņam, pārdoti divi auto

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.02.2011
09:59

Svētdien LAF Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa izcīņas trešajā posmā Brenguļos uzvaru autokrosa klasē izcīnīja Andis Vanters, bet labākais folkreisa ieskaitē bija Ritvars Kārkliņš. Labākais folkreisa juniors — Rihards Dainis, bet labākā komanda — Štīm Rally Team.

Krosa klasē Vanters uzvarēja pārliecinoši, aiz sevis atstājot vēl vienu valmierieti Sandi Melngāršu, bet trešā vieta — Andim Kļavam. Kopumā uz

starta stājās desmit dalībnieki.

29 dalībnieku konkurencē folkreisā pārliecinoši labākais dienas garumā bija Ritvars Kārkliņš (Cēsis). Otro pjedestālu pēc kārtas sasniedza Agris Bahmanis (Ķekava, Štīm Rally Team), gūdms otro vietu, bet pirmo reizi uz pjedestāla kāpa Rihards Dainis (Jūdaži, Folkreisa Fabrika), sasniedzot trešo pozīciju.

Pēc sacensībām folkreisā pārdotas divas automašīnas — trofireidu braucējs Edvīns Vansovičs, kurš negaidīti debitēja jau Brenguļos, deviņu pretendentu pulkā vinnēja iespēju iegādāties Ritvara Kārkliņa VW Golf II. Savukārt Jānis Matulēns uzvarēja desmit ļaužu izlozē par tiesībām iegādāties VW Golf III. Tiesa, darījums šoreiz formāls, jo Jānis bija izlikts izlozē kā viens no Ivana Bergmaņa aizsargiem — mašīna faktiski paliks Bergmaņa rīcībā.

Jāpiebilst, ka no nākamās sacīkstes automašīnu pirkšanas procedūrā sekretariāts ieturēs Ls 10 no katra pircēja, pat, ja viņš neuzvarēs izlozē — tam vajadzētu atsijāt daļu formāli pieteikto pirkšanas pretendentu.

Plašāk — drīzumā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv