Autokross/Folkreiss: Vecpils trase gatava pārbaudēm

Viesturs Saukāns  29.12.2010 11:24 0

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Liepājas pusē, Vecpilī, izveidota ziemas autotrase, kurā februāra vidū paredzēts arī Ziemas kausa posms autokrosa un folkreisa braucējiem. Trases veidotājs Kaspars Džeriņš – pats aktīvs folkreisa dalībnieks – skaidro, ka trase ir kaujas gatavībā jau pāris nedēļas, un ir gatavs uzņemt LAF ekspertus trases apskatei un licencēšanai. Trase varētu būt visai aizraujoša, jo tās konfigurācija ir ar reljefu un kalniem. „Domāju, ka šī būs ļoti interesanta trase sportistiem, labi pārredzama un droša skatītājiem,” saka Kaspars. „Turklāt patīkami, ka folkreiss atkal nonāks Kurzemes pusē.”

Kaspars arī pastāstīja, ka viņa veidotajā Vecpils klubā top pāris jaunas automašīnas, tāpat netiek izslēgta iespēja kādu no mašīnām ar laiku iegūt arī folkreisā paredzētajā pirkšanas procedūrā.

Džeriņš folkreisā debitēja tieši pirms gada, startējot 2010. gada Ziemas kausa pirmajā posmā 333 trasē kopā ar dēlu Sandi Džeriņu. Abi dalīja Opel Kadett automašīnu visa gada garumā, kā rezultātā jaunatnes vārdā Kaspars upurēja savus rezultātus. Stratēģija attaisnojās, jo Sandis kļuva par LAF Folkreisa Kurzemes kausa uzvarētāju, Ziemas kausa, Vasaras kausa un Kurzemes kausa Junioru vērtējuma uzvarētāju.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru