Autokross/Folkreiss: Ziemas iestāšanās atjauno aktivitāti!

Viesturs Saukāns  03.01.2017 11:40 4

Līdz ar ziemas atgriešanos atjaunojas aktivitāte ziemas krosa seriālos: šonedēļ Smiltenē startē RX Ziemas kauss VAZ automašīnām, bet nedēļu vēlāk Vecpilī uz starta plāno iziet folkreisa un LAF Krosa komisijas kausa dalībnieki.

Šonedēļ Smiltenē, Tepera trasē tiks aizvadīts pirmais posms RX Ziemas kausam VAZ automašīnām. Seriāls varēs uzsākt cīņu pēc pirmajiem diviem laika apstākļu dēļ atceltajiem posmiem. Pieteikšanās un informācija par cīņām rallycross.lv un laf.lv.

Šobrīd ir cerība, ka ziema saglabāsies arī līdz 14. janvārim, kad Vecpils autotrasē paredzēta LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa braucēji. Šis kolektīvs laika apstākļu dēļ līdz šim upurējis vienu sacīksti.

Vecpils autotrase ziņo svarīgu elementu – ja sacīksti 14. janvārī sarīkot nebūs iespējams, tā tiks pārcelta uz 21. janvāri (nevis atcelta pavisam). Folkreisa un autokrosa braucējiem jāveic licencēšanās process un automašīnām jāatbilst 2017. gada tehniskajiem noteikumiem, kuri ir publicēti laf.lv.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***